BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.3571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 4.36 (14)

Kryminalni z Komisariatu Policji w Barlinku w minionym tygodniu mieli niezwykłą interwencję. Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu w ubiegłym tygodniu otrzymał nietypowe zgłoszenie.

 

REKLAMA

 

Został poinformowany, że w samochodzie marki Seat Toledo jadącego z kierunku Gorzowa Wlkp. do Barlinka ma znajdować się kobieta, u której rozpoczął się poród. W kierunku pojazdu natychmiast udali się barlineccy funkcjonariusze, którzy w miejscowości Moczkowo zauważyli opisywany w zgłoszeniu pojazd.

Na miejscu bez zbędnej zwłoki podjęto pojazd a następnie wykorzystując sygnały świetlne i dźwiękowe przystąpiono do pilotażu ulicami Barlinka. Funkcjonariusze szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie pomogli dotrzeć rodzącej kobiecie do Szpitala w Barlinku. Na miejscu mundurowi poinformowali o tym fakcie personel szpitala a następnie przekazali kobietę lekarzom. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, kobieta mogła w porę dotrzeć na salę porodową.

 

KPP Myślibórz

 

Komentarze

-10

Guest

Policjanci powinni wykonywać inne czynności niż pilotowanie rodzących kobiet. Kobiety ! Wybierajcie się do porodu troszkę wcześniej. W całej Polsce wpadamy w zachwyty jak to dzielni policjanci pomagają w porodach. Chyba formację powołano do innych zadań. Rozumiem w skrajnych przypadkach, ale to się robi nagminne.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.