BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
4.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 4.14 (7)

Mimo, iż z wiadomych względów mamy zawieszone zajęcia, to nasi tancerze przez dwa miesiące na sali dawali z siebie wszystko. Zdążyliśmy nagrać nasze choreografie, by móc brać udział w E- Turniejach. Coś nowego, coś innego- zawsze to nowe wyzwanie.

 

REKLAMA

 

Pod koniec października odbył się właśnie taki turniej - V Ogólnopolski Festiwal Tańca „E – Dance”. Dzięki Zarządowi naszego Stowarzyszenia, mogliśmy wziąć w nim udział - za co serdecznie DZIĘKUJEMY. Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy pomagali nam podczas nagrań. Cieszymy się, że zawsze możemy na Was liczyć.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Feeling Baby - 1 miejsce
Feeling Kids - 1 miejsce
Feeling Wow - 1 miejsce
Feeling Junior - 1 miejsce
Feeling Art - 1 miejsce
Feeling Plus - 1 miejsce 

Jak powiedział organizator, jury nigdy nie przyznawało dodatkowych nagród ale tym razem zrobili wyjątek i postanowili przyznać GRAND PRIX dla naszych PLUSIKÓW!

Gratulujemy wszystkim tancerzom i mamy nadzieję, że wrócimy na salę ze zdwojoną siłą. Czego nie możemy się doczekać!

 

FDG

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.