Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 19 lipca 2024r.   imieniny: Alfred, Arseniusz, Lutobor

Reklama

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)

Zapraszamy do wypełnienia ankiety z propozycjami do nagrody Złotej Barlineckiej Gęsiarki oraz Ambasadora Barlinka. Spośród Państwa zgłoszeń zostaną wyłonione także kandydatury do wyróżnienia Dyplomem Złotej Barlineckiej Gęsiarki.

 

REKLAMA

 

Ankiety należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Złota Barlinecka Gęsiarka".

Głosować można do 11.12.2020 r.

Zapraszamy do głosowania.

 

Ankieta (doc) 
Ankieta (pdf) 

 

UM Barlinek - nadesłane

 

 

WRĘCZONO ZŁOTE BARLINECKIE GĘSIARKI 2019 >>>

 

 barlinek

 

 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Powinien dostac ten Gosciu co te butelki na delcie z wody wyciagal !!!

Doskonały pomysł! Kto pamięta, jak ten pan się nazywa? Trzeba ankietę wypełnić

Pan łukasz
+6

Guest

Cytuję Guest:
Powinien dostac ten Gosciu co te butelki na delcie z wody wyciagal !!!

Doskonały pomysł! Kto pamięta, jak ten pan się nazywa? Trzeba ankietę wypełnić
-4

Guest

Znam człowieka, dzięki któremu buduje się i pięknieje jeden obiekt na Górnym Tarasie. Gdybym mógł, to właśnie Jemu bym podziękował. Z mojej strony WIELKI SZACUNEK!
PS. Jak podobnie myślisz daj łapkę w górę, jak inaczej to łapkę w dół.
+2

Guest

Też głosuję na burmistrza i szefa rady za: najwyższe podatki w województwie , za max podatki od środków transportu za ceny wody ścieków i śmieci. A jeżeli chodzi o inwestycje to za wzorowe prowadzenie inwestycji na stadionie. Jeżeli nie przekonałem niezdecydowanych to przypominam o przejęciu szpitala i dzięki temu możemy systematycznie milionowymi kwotami go dofinansowywać. Za te i wiele innych sukcesów mają mój


Gościu nie jesteś widzę w temacie. Poszukaj trochę w necie i zobaczysz jakie podatki i podwyżki za wodę i śmieci mają inne gminy w województwie. I uwierz mi nasza gmina jest na szarym końcu. A Burmistrz zasłużył na pochwałę a za co to dobrze ktoś wypunktował poniżej.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Też głosuję na burmistrza i szefa rady za: najwyższe podatki w województwie , za max podatki od środków transportu za ceny wody ścieków i śmieci. A jeżeli chodzi o inwestycje to za wzorowe prowadzenie inwestycji na stadionie. Jeżeli nie przekonałem niezdecydowanych to przypominam o przejęciu szpitala i dzięki temu możemy systematycznie milionowymi kwotami go dofinansowywać. Za te i wiele innych sukcesów mają mój głos

Max ceny podatków? Zapraszam do Choszczna...
+8

Guest

Też głosuję na burmistrza i szefa rady za: najwyższe podatki w województwie , za max podatki od środków transportu za ceny wody ścieków i śmieci. A jeżeli chodzi o inwestycje to za wzorowe prowadzenie inwestycji na stadionie. Jeżeli nie przekonałem niezdecydowanych to przypominam o przejęciu szpitala i dzięki temu możemy systematycznie milionowymi kwotami go dofinansowywać. Za te i wiele innych sukcesów mają mój głos
-20

Guest

Cytuję Guest:
Burmistrzowi Barlinka. Uzasadnienie zbędne

Za Ekonomik, za obejście Barlinka i ścieżki rowerowe, za finansowanie szpitala, za nowe drogi na zydlungu i górnym tarasie, termomodernizację szkół i przedszkoli, uzbrojenie tartaku, uruchomienie strefy przemysłowej, drogę do Pustaci i Brunek, za fajne targowisko, za odnowienie kilkunastu budynków w mieście, za szlak przygody, za kanalize deszczową w Sportowej, za nowe świetlice w Płonnie, Strąpiu, Osinie i Lutówku, za nowe wozy strażackie w Rychnowie i Barlinku, za odnowienie murów i nowy pomost na plaży...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież