BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (3)

Dziś 24 listopada ok. godz. 12.00, samochód osobowy uszkodził elewację ściany budynku. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Niepodległości z ul. Armii Polskiej. Auto, które z ulicy wjechało na chodnik, zatrzymało się tuż przy skrzynce z zaworami gazowymi.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, kierującemu starszemu mężczyźnie, zablokowała się noga pomiędzy pedałami. Jak powiedzieli nam (również nieoficjalnie) świadkowie zdarzenia, samochód potrącił przechodzącą w tym czasie chodnikiem osobę, która oddaliła się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb ratunkowych.

 

REKLAMA

 

Ze swojej strony dodajmy tylko, że w pobliżu znajduje się przejście dla pieszych. Gdyby ruch był większy, mogło tam dojść do tragedii. Na miejsce zadysponowana została karetka Pogotowia Ratunkowego.

 

Jacek Słomka 

 

barlinek

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.