BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
KIBICE CRS POMAGAJĄ NA ŚWIĘTA

Ze wspaniałą inicjatywą, wyszli kibice CRS „Pogoń” Barlinek. Chcą pomóc najbardziej potrzebującym w tym niezwykłym, magicznym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz dołączyć do akcji, przeczytaj o co w niej chodzi.

Najwierniejsi kibice barlineckiej Pogoni, organizują świąteczną zbiórkę dla rodzin z gminy Barlinek, będących w trudnej sytuacji materialnej. W obecnych czasach, ciężkich bowiem związanych z pandemią koronawirusa, ta pomoc jest szczególnie istotna. Jak to wsparcie ma wyglądać? Poprzez zbiórkę niezbędnych produktów, dzięki którym spokój i magia zawitają w kilku domach.

 

REKLAMA

 

Oto produkty i rzeczy, którymi można wesprzeć potrzebujących:

- Żywność trwała np. herbata, kawa, makaron, mąka, kasza, olej, cukier, konserwy, owoce i warzywa w puszkach.

- Środki czystości takie jak proszek do prania, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń, chemię niezbędną do czystości domu.

- Artykuły potrzebne na co dzień np. ręczniki, koce, poduszki.

Zbiórka trwa do 11 grudnia a wymienione artykuły można przynosić do dwóch punktów:

- Agat Barlinek ul. 1 Maja 22a, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -16.00

- sklep zoologiczny „Przyjaciele Twojego Pupila”, pasaż przy Biedronce na ul. Kombatantów, od poniedziałku do piątku a także od czwartku do piątku w godz. 10.00 – 18.00

Kilka słów od nas, kibiców - Z całego serca zachęcamy do zaangażowania się w pomoc osobom, którym nie jest dane świętować w wymarzonych warunkach. Pragniemy z tego miejsca serdecznie podziękować właścicielom firmy Agat Barlinek oraz sklepu zoologicznego „Przyjaciele Twojego Pupila” za okazaną pomoc w całej akcji! Wspólnymi siłami możemy przyczynić się do stworzenia magii świat! Zachęcamy do wspierania i rozpowszechniania akcji! PomagajMY

 

Kibice CRS „Pogoń” Barlinek 

 

 

barlinek

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.