sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
4.5 1 1 1 1 1 Ocena 4.50 (4)
PODŁOŻONY ŁADUNEK CHEMICZNY

Bardzo niepokojący mail, przyszedł dziś (27 listopada) z rana na skrzynkę GBS Banku. Nadawca poinformował w nim, iż w barlineckiej placówce przy ul. Strzeleckiej, podłożony został bojowy gaz chemiczny.

Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy oraz policjanci. Służby zabezpieczyły obiekt oraz teren wokół. Zarządzono ewakuację a następnie przeszukano pomieszczenia banku i jego okolicę. W przeszukaniu uczestniczył policjant zajmujący się rozpoznaniem minersko – pirotechnicznym, powiedział naszej redakcji oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk.

 

REKLAMA

 

Na szczęście mail okazał się żartem, o ile tak można powiedzieć. Skończyło się na strachu, chwilowym zamknięciu banku i dużym zaangażowaniu służb, za co żartowniś powinien słono odpowiedzieć. Po dokładnym sprawdzeniu, nie znalezieniu gazu chemicznego i innych substancji niebezpiecznych, zarówno pracownicy jak i klienci mogli wrócić do banku. W chwili obecnej policjanci prowadzą intensywne czynności, mające na celu ustalenie sprawcy bądź  sprawców zdarzenia.

 

Jacek Słomka 

 

barlinek

 

Komentarze

+5

Guest

Niestety ale informacja jest z Powiatowej Policji więc raczej to nie żadna ściema, ale widocznie ktoś się broni przed ujawnieniem prawdy. Ktoś coś ma na sumieniu?
+10

Guest

Cytuję Guest:
Nie wiem skąd macie takie informacje ale były to ćwiczenia a nie żaden ładunek ;)

To nie były żadne ćwiczenia...
+7

Guest

Cytuję Guest:
Nie wiem skąd macie takie informacje ale były to ćwiczenia a nie żaden ładunek ;)


A skąd Ty masz takie informacje, że to ćwiczenia?
+13

Guest

Takie zgłoszenia trwają od kilku miesięcy między innymi w szkołach i przedszkolach i jakoś do dnia dzisiejszego nie złapano sprawcy... w dobie cyfryzacji itp... ręce opadają

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież