BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1

Twoja latorośl zamęcza Cię o kolejny tom “Zwiadowców”? “Ona wręcz połyka książki” - pasuje do twojej córeczki? Przyślij ich do nas! W Plantacji Wyobraźni zajmiemy się tym! Aaaa i nie trzeba mieć szóstek z polskiego!

Miło nam Państwa poinformować, że reaktywujemy nasz Dyskusyjny Klub Książki dla Młodych! Spotykamy się raz w miesiącu, na razie on-line (po zniesieniu restrykcji stacjonarnie w naszym Klubie, ul, 11-go Listopada 3).

 

REKLAMA

  

Spotkania prowadzą Justyna Klimek i Elżbieta Smoczyk - edukatorki z naszego stowarzyszenia. Zapewniamy kameralne, przyjazne grono uczestników. Wiek 10-14 lat. Najbliższe spotkanie - 18 grudnia (piątek) o godz. 18.00.

Na grudniowe spotkanie wybraliśmy książkę Lauren Child „Ruby Redfort. Spójrz mi w oczy!” Zapisy przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 534392943. Zadeklarowanym chętnym uczestnikom wyślemy link do spotkania. Książkę należy zapewnić sobie we własnym zakresie (2 egzemplarze mamy do wypożyczenia). Zajęcia organizujemy w ramach odpłatnej działalności statutowej - koszt 20 zł.

Bądź na bieżąco, zaglądaj na nasz profil na FB

 

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie “Plantacja Wyobraźni - MDK” – nadesłane

 

p.s. Nie będziemy Państwu przedstawiać oczywistych zalet czytania książek przez dzieci, mając w domu mole książkowe już je znacie ;)

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.