BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.6153846153846 1 1 1 1 1 Ocena 4.62 (13)
KTOŚ SPALIŁ MOSTEK

Dramatycznie brzmiało zgłoszenie, które dziś, 11 grudnia ok. godz. 14.00, otrzymała straż pożarna. Wynikało z niego, że coś wybuchło i widać kłęby dymu. Na szczęście, w zdarzeniu nikomu nic się nie stało, natomiast po raz kolejny ucierpiało czyjeś mienie.

 

REKLAMA

 

Ktoś podpalił mostek, vis-a-vis drugiej części Barlineckiego Szlaku Przygody na Moczkowie. Jest to dość popularne miejsce spotkań. Z uwagi na brak możliwości dojazdu w to miejsce wozów strażackich, mostek gaszony był z łodzi, którą na wyposażaniu posiada Ochotnicza Straż Pożarna w Barlinku. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek oraz jeden z OSP Rychnów.

 

M.Przybylska

Foto: OSP Barlinek

 

barlinek

 

 

 

Komentarze

+16

Guest

Cytuję Guest:
prosze jakby się przydał quad, o który straż się starała


Przydałby się żeby stażaczki sobie jeździły bez celu jak strażackim autem...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.