BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4.4615384615385 1 1 1 1 1 Ocena 4.46 (13)
OTWARCIA RACZEJ NIE BĘDZIE

Pisaliśmy już Państwu o mini centrum rekreacyjno - sportowym w Łubiance, które powstało dzięki głosom mieszkańców gminy Barlinek w Budżecie Obywatelskim. Przypomnijmy, że przy tamtejszej świetlicy wiejskiej stanęła wiata, palenisko, grill systemowy betonowy, stoły z ławkami, lampy solarne, podwójna huśtawka, stoły do gry w szachy, chińczyka i popularne piłkarzyki.

 

REKLAMA

 

Całość, kosztowała blisko 100 tys. zł, czyli tyle, ile przeznaczone jest na zwycięski projekt sołecki. Jak dowiedzieliśmy się w barlineckim Ratuszu, realizacja projektu pn. „Mini centrum rekreacyjno – sportowe w Łubiance” została zakończona a prace są już odebrane. Z uwagi na obowiązujący w Polsce stan epidemii, nie jest planowane oficjalne otwarcie obiektu.

Ewentualne decyzje w tej sprawie zostaną podjęte po jej zakończeniu. Tak więc drodzy mieszkańcy Łubianki,  możecie już spokojnie i bezpiecznie korzystać  z tego długo wyczekiwanego przez Was, mini centrum rekreacyjno – sportowego.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.