Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (9)
M.BOGUSŁAW I P. WALASZCZYK NA PODIUM W SZCZECINIE

Za nami kolejny cykl zmagań na szczecińskiej KIA Polmotor Arenie. Tym razem tydzień po tygodniu rywalizowali najmłodsi zawodnicy w kategorii Tenis10 a następnie Skrzaty (do lat 12) i Młodzicy (do lat 14).

W kategorii pomarańczowej (do lat 9) znakomicie zaprezentował się Michał Bogusław zajmując III Miejsce w turnieju. Natomiast w kategorii Skrzatów również III Miejsce wywalczył Paweł Walaszczyk.

 

REKLAMA

 

Gratulacje i podziękowania za wspaniałą walkę przesyłamy również innym naszym zawodnikom i zawodniczkom, którzy dzielnie walczyli w tych zawodach i zajęli wysokie miejsca w grupach eliminacyjnych: Oliwia Kin, Dominika Jaworska, Igor Kowalewski, Franciszek Łuciów, Zuzanna Maj i Gosia Wiśniak.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

barlinek

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.