Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 KWW Bernardy Lewandowskiej AKTYWNI


 czwartek 28 marca 2024r.   imieniny: Antoni, Jan, Krzesisław

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

Szkoła Kierowców EFEKT

Mariusz Kuziel - Lewica

BARLINEK W NASZYCH SERCACH - Koalicja Obywatelska

TAK dla samorządu - PIS

KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

INICJATYWA DLA BARLINKA

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)
ŚLISKO NA DROGACH

Pierwszy dzień roku to był tylko wstęp do tego, jak ten weekend się kończy. Chodzi oczywiście o prawdziwie zimową aurę. Wielu mieszkańców miasta wyszło na spacery a dzieci w końcu mogły wyruszyć na sanki. Niestety wraz ze śniegiem i związaną z nim radością, zima to także inne oblicze, te bardziej niebezpieczne.

 

REKLAMA

 

Od rana, na ulicach i chodnikach zalega błoto. Apelujemy więc o ostrożność. Zapanować w takich warunkach nad samochodem jest trudniej a przekonało się o tym kilku kierowców, którzy dziś dachowali niedaleko Brunek. Śliska nawierzchnia i szybko zapadający zmrok, to bardzo duże zagrożenie dla użytkowników dróg.

Pogoda utrudnia również poruszanie się pieszym po chodnikach. Wprawdzie ciągi piesze są posypywane piaskiem a obwodnicą jeździ pług, to na większości ulic leży duża ilość błota. Taka aura, według prognoz, ma się jeszcze utrzymać. Uważajcie na siebie.

 

M.Przybylska

 

barlinek
Fot. Czytelnik - dziękujemy

 

barlinek

 

barlinek

 

 

Komentarze

+6

Guest

Cytuję Guest:
Jakość odśnieżania w tym miescie wygląda jakby gościu odśnieżał u sąsiada którego nie lubi

Jedź do Białki Tatrzańskiej , Bukowiny , Poronina , a nawet do Szklarskiej Poręby , czy Karpacza. Ta chodniki w ogóle nie są odśnieżane. A tu się tragedię robi bo spadło 10 cm śniegu z częstotliwością raz na 10 lat. Ja rozumiem to , że w Londynie tyle śniegu to już klęska żywiołowa , ale za to w Skandynawii nikt by tego nie zauważył.
-1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Może ktoś ma informacje co za bystrzacha jeździ pługiem po Barlinku z dużą prędkością? Dostałem po twarzy błotem pośniegowym o godzinie 21:15 na ulicy Gorzowskiej przy nowych światłach nie wiedziałem co się dzieje. Jestem przemoczony od stóp do głowy.


dzwonić do MPGKU


0.8 - 1,8 ‰

Widocznie nie za bardzo przemoczony skoro udało się napisać komentarz. :)

No zginąć nie zginąłem ale musiałem wrócić do domu przebrać bieliznę, i psa wykąpać.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Może ktoś ma informacje co za bystrzacha jeździ pługiem po Barlinku z dużą prędkością? Dostałem po twarzy błotem pośniegowym o godzinie 21:15 na ulicy Gorzowskiej przy nowych światłach nie wiedziałem co się dzieje. Jestem przemoczony od stóp do głowy.


dzwonić do MPGKU


Widocznie nie za bardzo przemoczony skoro udało się napisać komentarz. :)

No zginąć nie zginąłem ale musiałem wrócić do domu przebrać bieliznę, i psa wykąpać.
-3

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Może ktoś ma informacje co za bystrzacha jeździ pługiem po Barlinku z dużą prędkością? Dostałem po twarzy błotem pośniegowym o godzinie 21:15 na ulicy Gorzowskiej przy nowych światłach nie wiedziałem co się dzieje. Jestem przemoczony od stóp do głowy.


dzwonić do MPGKU


Widocznie nie za bardzo przemoczony skoro udało się napisać komentarz. :)
+5

Guest

Cytuję Guest:
Prawdopodobnie ten sam pług około 20,00 w niedzielę
przeleciał ulicami Sportową i Strzelecką, wrzucając cały śnieg z
jezdni na chodnik. Tylko pogratulować fantazji ułańskiej .

Stałem zauroczony i podziwiałem, jak to pięknie i szybko zrobił. Premia za ekspres.
+4

Guest

Gościu z pługa.Myśl co robisz.Zachowujesz się jak ***,pędząc plugiem.Z jezdni sypiesz śnieg na chodniki już odśnieżone przy prywatnych posesjach.Zgroza!!!!!!Swoją drogą chciałem zapytać,czy miasto jest ubezpieczone od nieszxzęśliwych wypadkow???
+7

Guest

Prawdopodobnie ten sam pług około 20,00 w niedzielę
przeleciał ulicami Sportową i Strzelecką, wrzucając cały śnieg z
jezdni na chodnik. Tylko pogratulować fantazji ułańskiej .
+4

Guest

Cytuję Guest:
Może ktoś ma informacje co za bystrzacha jeździ pługiem po Barlinku z dużą prędkością? Dostałem po twarzy błotem pośniegowym o godzinie 21:15 na ulicy Gorzowskiej przy nowych światłach nie wiedziałem co się dzieje. Jestem przemoczony od stóp do głowy.


dzwonić do MPGKU

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież