BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ZNOWU ''PODŁOŻONY'' ŁADUNEK

Po mniej więcej miesiącu spokoju, nieznani sprawcy wysyłają kolejne maile o podłożonych ładunkach chemicznych. Dziś 11 stycznia, taką wiadomość odebrali pracownicy przedszkola w Rychnowie. Na miejsce udali się strażacy z OSP Rychnów oraz policjanci.

Służby ewakuowały pracowników i przedszkolaków (łącznie 14 osób), po czym przystąpiono do przeszukiwania pomieszczeń. Jak poinformował nas oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, tak jak w innych tego typu przypadkach na terenie naszej gminy, w przeszukaniu uczestniczył policjant zajmujący się rozpoznaniem minersko – pirotechnicznym. Na szczęście nie znaleziono żadnych substancji niebezpiecznych.

 

REKLAMA

 

Dwanaścioro przedszkolaków oraz dwie nauczycielki, spokojnie mogło więc wrócić do zajęć – powiedzieli nam strażacy z OSP Rychnów. W tej chwili policjanci prowadzą intensywne czynności, mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców tego zdarzenia.

 

M.Przybylska 

 

 

 

Komentarze

+5

Guest

Teraz to strach znowu te dzieci puścić na zajęcia, bał bym się osobiście jakby tam moje dziecko chodziło, co za *** mają zabawę
-10

Guest

Coś to wszystko dziwne. Sprawca którego nie ma bo nie można go znaleźć. Ładunki wybuchowe tylko w okolicy Barlinka i Barlinku. Kto tam rękę myje? Kto rozsyła te wiadomości a może ktoś chce sobie podnieść statystyki?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.