BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Mikołajki u Gęsiarki
Organizacja Przedsiębiorców Barlinek, Barlinecki Ośrodek Kultury i Urząd Miasta byli organizatorami kolejnego już spotkania młodych ludzi z Mikołajem. Tradycyjne Mikołajki u Gęsiarki zebrały na Barlineckim Rynku nie tylko najmłodszych mieszkańców miasta, ale także ich rodziców, babcie i dziadków.

fotorelacja

Dla wszystkich chętnych był serwowany przez przedsiębiorców czerwony barszcz z uszkami. Były pierogi z grzybami. Dla najmłodszych słodycze i owoce. Było ciasto i świąteczne specjały. No i oczywiście był ten, na którego czekały wszystkie dzieciaki. Mikołaj z prezentami.

REKLAMA

Była szopka z żywymi zwierzętami, przy której zatrzymywały się praktycznie wszystkie dzieciaki. Można było napisać list do świętego Mikołaja i posłuchać kolęd w wykonaniu dzieci. Zabrakło tylko jednego. Śniegi i mrozu. Wtedy byłoby już naprawdę świątecznie.

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/mikolaj/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.