BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Rychnów - Barlinek
Do kolejnego wypadku doszło na drodze prowadzącej z Rychnowa do Barlinka. Tym razem kierująca samochodem daihatsu kobieta, uderzyła w drzewo. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu boiska piłkarskiego.

Samochód jechał w kierunku Barlinka. W wydobyciu kierującej z samochody musieli pomóc strażacy. Ciężko ranną kobietę, do jednego z szczecińskich szpitali, zabrał helikopter. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają barlineccy policjanci. 

REKLAMA

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/rychnow2/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}
 {jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/rychnow2/2/] title:=[Foto: Arkadiusz Kaźmierski] cols:=[4]}

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.