BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
TEATR W CZASACH PANDEMII W SP NR 1

W dzisiejszych czasach wyjście do teatru jest rzeczą niemożliwą. Nam jednak nie tylko udało się obejrzeć spektakl, ale również uczestniczyć w warsztatach teatralnych. Wszystko dzięki uprzejmości Ewy Pilawskiej dyrektor Teatru Powszechnego w Łodzi. 

W ramach projektu „Dziecko w sytuacji online”, ponad stu uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami, obejrzało spektakl pt : „Janek – król przeprowadzek” . Po przedstawieniu wzięliśmy udział w warsztatach teatralnych (na platformie Teams), poprowadzonych przez aktorów wspomnianego Teatru – Olę Dulas i Andrzeja Jakubasa.

 

REKLAMA

 

Celem projektu jest zwrócenie uwagi na trudną sytuację dzieci i młodzieży, których los stawia wobec życiowych wyzwań.

Wszystkim spektaklom towarzyszą warsztaty i spotkania opracowane przez Andrzeja Jakubasa, których celem jest rozwijanie wrażliwości dzieci i młodych ludzi, a także przedstawienie, w sposób przystępny dla najmłodszych oraz młodych ludzi, spraw ważnych, istotnych, często trudnych i wpływających na kształtowanie się tożsamości dorastającego człowieka.

Ta forma zajęć spotkała się z ogromnym entuzjazmem wśród uczniów naszej szkoły.  Młodzież bardzo chętnie uczestniczyła w rozmowach  prowadzonych przez aktorów. Z wielka uwagą obejrzeli również spektakl poruszający problemy z jakimi niekiedy się zmagają.

Całość została zorganizowana przez nauczycielki SP nr 1 – Marzenę Olszewską i Monikę Goryńską.

 

SP nr 1 – nadesłane

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.