Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 25 września 2023r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
WIEŚCI Z AKADEMII TENISA BARLINEK

W niedzielę 14 lutego w Kołobrzeskim klubie Tenis Park odbył się turniej z cyklu Tenis10, do którego przystąpiło łącznie 37 zawodników i zawodniczek. Igor Kowalewski rozegrał bardzo dobre zawody, zdobywając w kategorii czerwonej 3 miejsce a w kategorii pomarańczowej uplasował się na IV miejscu.

 

REKLAMA

 

21 lutego odbył się turniej Tenis10 na KIA Polmotor Arena w Szczecinie. Nie zabrakło tam naszych zawodników w składzie: Michał Bogusław, Franciszek Łuciów i Igor Kowalewski. W kategorii czerwonej (do lat 8) Igor Kowalewski dotarł aż do finału zdobywając II Miejsce. Natomiast w kategorii pomarańczowej (do lat 9) najlepiej spisał się Michał Bogusław zajmując III Miejsce w całym turnieju. Na pochwałę zasługują także Franek i Igor, którzy awansowali z grup i dotarli do ćwierćfinałów zawodów.

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

barlinek

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.