BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 3 października 2022r.   imieniny: Eustachy, Teresa, Gerard

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ

Rozpoczyna się właśnie II etap zadania „Rewitalizacja centrum miejscowości Moczydło”. Dotyczy on przebudowy drogi gminnej. Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, pod koniec lutego podpisał umowę z wykonawcą wspomnianego zadania, którego wybrano w trybie przetargu nieograniczonego. Koszt przyjętej oferty to 795 915,22 zł brutto.

 

REKLAMA

 

W ramach zawartej umowy wykonane zostanie:

  • przebudowa drogi na długości łącznie około 420 metrów – w miejsce nawierzchni tłuczniowo-kruszywowej zostanie położona masa bitumiczna,
  • budowa parkingu dla samochodów osobowych,
  • budowa odcinka chodnika,
  • zagospodarowanie terenu wokół budynku Moczydło 18 w zakresie utwardzenia terenu przy budynku, wykonanie nasadzeń zieleni, montaż elementów małej architektury tj. ławki, stojak na rowery, tablica informacyjna, kosze na śmieci, wykonanie nowego ogrodzenia terenu posesji.

Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2021 r.

Zadanie jest kontynuacją projektu pn. „Rewitalizacja centrum miejscowości Moczydło” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 Oś priorytetowa 9. Infrastruktura publiczna, Działanie 9.3 Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich. Wartość dofinansowania związanego z budową drogi i zagospodarowania terenu wynosi to ok. 330 000 zł.

 

M.Przybylska

 

Moczydło

 

 

Komentarze

+3

Guest

No i oczywiście żeby dojechać do tego pięknego odcinka w Moczydle trzeba ze łzami w oczach pokonać tor przeszkód pomiędzy Krzynką a skrzyżowaniem z drogą na Moczydło. I cieszyć się gdy nie uszkodzimy opony cz felgi...
+4

Guest

Panie Burmistrzu, Radni, zróbcie cos proszę z drogą w Płonnie (kierunek Krzynka). Po tej zimie w drodze jest więcej dziur niż asfaltu.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.