Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ZWOLNIENIE OD PODATKU I PIENIĄDZE DLA SZPITALA

W trakcie ostatniej sesji barlineckiej Rady Miejskiej, która odbyła się 25. lutego, radni zajmowali się m.in. projektami uchwał w sprawie zwolnienia od podatku od nieruchomości wskazanych przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu z powodu pandemii COVID - 19.

 

REKLAMA

 

Kolejna uchwała dotyczyła wyrażenia zgody na wniesienie wkładu pieniężnego do spółki Szpital Barlinek, na podwyższenie jej kapitału zakładowego oraz objęcie udziałów w podwyższonym kapitale. W przypadku szpitala chodziło o sfinansowanie kosztów stałych działalności Dziennego Domu Opieki Medycznej. 

W obu przypadkach dyskusji nie było. Uchwały zostały przyjęte jednogłośnie. Projekty uchwał w załącznikach.

 

Jacek Słomka

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież