Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
DRUGA KLASA Z ŻYCZENIAMI DLA PACJENTEK

O tym, że każdego dnia należy się szanować i doceniać, dzieciom mówić nie trzeba. One o tym doskonale wiedzą i powiedzenie zwykłego „Dzień Dobry” mijanej osobie, to dla nich nic nadzwyczajnego. Nie dziwi więc fakt, że bardzo chętnie przyklasnęły pomysłowi zrobienia laurek dla pacjentek Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego i Dziennego Domu Opieki Medycznej przy Szpitalu Barlinek. A wszystko z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

 

REKLAMA

   

Z inicjatywą tego gestu, wyszła jedna z mam, Marta Ogarewicz, która skontaktowała się z innymi rodzicami czy wyrażają zgodę, aby ich dzieci sprawiły w ten dzień radość seniorkom z barlineckiej lecznicy. Pomysł się bardzo spodobał, więc dzieci przystąpiły do wykonywania laurek. 08 marca delegacja klasy II C ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Barlinku, udała się pod szpital, by na ręce pielęgniarek złożyć kwiaty i własnoręcznie wykonane prace (a było ich blisko 40), z prośbą o przekazanie ich pacjentkom z najlepszymi życzeniami.

Wizyta była zapowiedziana, więc i dzieci zostały obdarowane słodkościami oraz czymś jeszcze. Pięknym prezentem na Wielkanoc, wykonanej przez pacjentów Dziennego Domu Opieki Medycznej kolorowej pisance.

 

M.Przybylska

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież