BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
WJECHAŁ DO ROWU KOŁO MŁYNA PAPIERNI

13 marca po godz. 13.00, doszło do zdarzenia drogowego na drodze Barlinek – Żydowo. Niedaleko „Młyna Papierni”, kierujący samochodem Seat Ibiza (jadący od strony Barlinka) zjechał na pobocze i wpadł do rowu.

 

REKLAMA

   

Jak powiedział nam rzecznik prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk, w pojeździe podróżowały trzy osoby. Kierujący z urazem głowy oraz dwoje pasażerów, zostało przetransportowanych do szpitala w celu obserwacji.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden JRG Myślibórz, karetki Pogotowia Ratunkowego oraz Policję, która będzie wyjaśniać dokładne przyczyny oraz przebieg zdarzenia.

 

M.Przybylska

 

 

Wypadek Barlinek

Wypadek Barlinek

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.