wtorek 6 grudnia 2022r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
1.4444444444444 1 1 1 1 1 Ocena 1.44 (27)
KONKURS FOTOGRAFICZNY W MOCZYDLE

Pandemia koronawirusa zmusiła wszystkich do szukania nowych sposobów na realizowanie zadań integracyjno-kulturalnych. W Moczydle dzieci mogły wziąć udział w e-konkursie fotograficznym „W poszukiwaniu wiosny”.

 

REKLAMA

  

Wpłynęło ponad 20 zdjęć konkursowych, które zamieszczone zostały na grupie „Aktywne Moczydło” - na komunikatorze internetowym Messenger. Podczas konkursu jego uczestnicy wykazali się pomysłowością i kreatywnością, a rodzice wspierali dzieci w rozwijaniu zainteresowań. Piękna wiosna zawitała do Moczydła!

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY W MOCZYDLE

KONKURS FOTOGRAFICZNY W MOCZYDLE

 

Komentarze

+11

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Czy naprawdę nie ma ciekawszych i ważniejszych tematów ?? :zzz

Zaproponuj jakiś temat. Najprościej jest marudzić :)

Przecież tam sie nic nie dzieje. Nawet taki konkurs to dla nich cos. Jeszcze im tematy proponowac.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.