BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
KRYMINAŁKI - UWAŻAJMY NA SWOJE SAMOCHODY

Kilka dni temu na osiedlu Górny Taras, nieznani sprawcy wywiercili dziurę w baku w jednym z zaparkowanych tam samochodów i ukradli paliwo. Samochód był tak zaparkowany, że nie obejmowały go zainstalowane tam kamery.

 

REKLAMA

 

Straty właściciela to nie tylko paliwo, ale także konieczność naprawy zbiornika na paliwo. Zapytaliśmy komendanta barlineckich policjantów, podkomisarza Krzysztofa Maciaszka, czy takich przypadków na terenie miasta było więcej? Jak się okazało policjanci dostali zawiadomienie o dwóch takich przypadkach. 

W tej chwili prowadzone są działania mające na celu wykrycie sprawców kradzieży i uszkodzenia mienia. Ze swojej strony apelujemy o zwracane uwagi na osoby obce, kręcące się w pobliżu zaparkowanych aut. W razie jakichkolwiek wątpliwości dzwońmy na numer alarmowy 112. Zgłaszajmy też podobne przypadki Policji.

 

Jacek Słomka 

 

Komentarze

Guest

Cytuję Guest:
Trwają działania hehe jasne, niska szkodliwość czynu, umorzenie, to jest nasz kraj, czas się pakować.

Nie pasuje wyjedz, nikt na siłe nie trzyma przecież.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.