BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 5 lutego 2023r.   imieniny: Agata, Jakub, Jan

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
BĘDZIE SZANSA NA PARTYJKĘ?

W 2014 roku w „Delcie”, jak mawiają mieszkańcy Barlinka, oficjalnie oddano do użytku Park im. Emanuela Laskera. Wykonano tam m.in. pomost, ławki, drewniany plac zabaw, postawiono dużą figurę szachową, tablice informacyjne oraz stoliki szachowe. W ciepłe dni można było tam przyjść ze swoimi bierkami szachowymi, usiąść i zagrać.

 

REKLAMA

 

Tylko z czasem, powstał mały szkopuł. Niestety stoliki bardzo szybko uległy, delikatnie mówią, zniszczeniu. W 2020 roku, zniknęły one z krajobrazu parku. Mieszkańcy miasta szybko zorientowali się, że czegoś tam brakuje i napływały w tej sprawie pytania do redakcji.

My ze swej strony, zapytaliśmy o to w UM. Wówczas, dowiedzieliśmy się, że stoliki szachowe zostały zdemontowane i oddane do PGK do renowacji, ponieważ były zdewastowane. Wrócą na swoje miejsce po tym jak zostaną odnowione. Od tamtej pory minął rok a stoliki jeszcze nie wróciły. Tym razem zapytaliśmy w barlineckim Ratuszu, czy jest szansa, aby jeszcze przed sezonem wypoczynkowym, wróciły na swoje miejsce.

Oto odpowiedź, jaką otrzymaliśmy:

Jest szansa. Jak co roku wiosną, przeprowadzona została analiza potrzeb w zakresie naprawy i konserwacji całej infrastruktury turystycznej w Barlinku, łącznie z wspomnianymi stolikami w Parku Laskera. Przed sezonem letnim, prace te zostaną zrealizowane.

 

M.Przybylska 

 

Komentarze

+4

Guest

Podajcie jakieś miejsce dla młodzieży, która mogłaby się wyszaleć, boisko nie bo zniszczą, park też bo komuś przeszkadza, pytam gdzie, pozamykać w domu i cicho siedzieć, zapomnieli co nie którzy jak w dawanych czasach mueli gdzie się wyszaleć, na różnych potupajach w mieście, brak zrozumienia przez dorosłe osoby.

Guest

Piękne miasto ale jak weryfikuje życie inwestycje idą na marne .Policji nie widać a nasza zdziczała " młodzież " potrafi zniszczyć wszystko nie zależnie od materiału . Pijaństwo i narkotyki powodują ze tym niby ludziom puchną mózgi . Pójdą kilka razy na siłownie potem kreseczka i jaki ja jestem zajebisty .Dopóki tacy delikwenci lub ich rodzice nie będą ponosić kosztów zabawy będzie tylko gorzej ,już czują się bez karni . Pozdrowienia dla Policji odnoszę wrażenie że się ich boicie .
+16

Robo

Super sprawa z tą renowacją,pytanie na jak długo,stoliki,ławki,nie wspominając koszy które służą młodzieży,oraz wielu dorosłym do libacji alkoholowej i nie tylko,zresztą co się tam wieczorami dzieje to trudne do uwierzenia.Niestety Policji tam jak na lekarstwo.Lato powoli się zbliża i zacznie się odnowa,picie,krzyki zgrupowanej młodzieży przy stolikach.Wiedzą że tam służby nie zaglądają więc hulaj dusza,piekła nie ma.Szkoda kasy na renowację,przy braku kontroli,na jak długo będzie ta infrastruktura.Polecam służbom wizyty w soboty i w niedzielę.

Guest

Yhy pitu pitu ja posłucham, wszędzie jest burdel i tyle. Tylko po co ktoś dostaje wynagrodzenie. Mnie płacą za pracę. I to jeszcze robię to czego nie powinnam. Nie narzekam.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.