pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
BĘDZIE SZANSA NA PARTYJKĘ?

W 2014 roku w „Delcie”, jak mawiają mieszkańcy Barlinka, oficjalnie oddano do użytku Park im. Emanuela Laskera. Wykonano tam m.in. pomost, ławki, drewniany plac zabaw, postawiono dużą figurę szachową, tablice informacyjne oraz stoliki szachowe. W ciepłe dni można było tam przyjść ze swoimi bierkami szachowymi, usiąść i zagrać.

 

REKLAMA

 

Tylko z czasem, powstał mały szkopuł. Niestety stoliki bardzo szybko uległy, delikatnie mówią, zniszczeniu. W 2020 roku, zniknęły one z krajobrazu parku. Mieszkańcy miasta szybko zorientowali się, że czegoś tam brakuje i napływały w tej sprawie pytania do redakcji.

My ze swej strony, zapytaliśmy o to w UM. Wówczas, dowiedzieliśmy się, że stoliki szachowe zostały zdemontowane i oddane do PGK do renowacji, ponieważ były zdewastowane. Wrócą na swoje miejsce po tym jak zostaną odnowione. Od tamtej pory minął rok a stoliki jeszcze nie wróciły. Tym razem zapytaliśmy w barlineckim Ratuszu, czy jest szansa, aby jeszcze przed sezonem wypoczynkowym, wróciły na swoje miejsce.

Oto odpowiedź, jaką otrzymaliśmy:

Jest szansa. Jak co roku wiosną, przeprowadzona została analiza potrzeb w zakresie naprawy i konserwacji całej infrastruktury turystycznej w Barlinku, łącznie z wspomnianymi stolikami w Parku Laskera. Przed sezonem letnim, prace te zostaną zrealizowane.

 

M.Przybylska 

 

Pin It

Komentarze

+4

Guest

Podajcie jakieś miejsce dla młodzieży, która mogłaby się wyszaleć, boisko nie bo zniszczą, park też bo komuś przeszkadza, pytam gdzie, pozamykać w domu i cicho siedzieć, zapomnieli co nie którzy jak w dawanych czasach mueli gdzie się wyszaleć, na różnych potupajach w mieście, brak zrozumienia przez dorosłe osoby.

Guest

Piękne miasto ale jak weryfikuje życie inwestycje idą na marne .Policji nie widać a nasza zdziczała " młodzież " potrafi zniszczyć wszystko nie zależnie od materiału . Pijaństwo i narkotyki powodują ze tym niby ludziom puchną mózgi . Pójdą kilka razy na siłownie potem kreseczka i jaki ja jestem zajebisty .Dopóki tacy delikwenci lub ich rodzice nie będą ponosić kosztów zabawy będzie tylko gorzej ,już czują się bez karni . Pozdrowienia dla Policji odnoszę wrażenie że się ich boicie .
+16

Robo

Super sprawa z tą renowacją,pytanie na jak długo,stoliki,ławki,nie wspominając koszy które służą młodzieży,oraz wielu dorosłym do libacji alkoholowej i nie tylko,zresztą co się tam wieczorami dzieje to trudne do uwierzenia.Niestety Policji tam jak na lekarstwo.Lato powoli się zbliża i zacznie się odnowa,picie,krzyki zgrupowanej młodzieży przy stolikach.Wiedzą że tam służby nie zaglądają więc hulaj dusza,piekła nie ma.Szkoda kasy na renowację,przy braku kontroli,na jak długo będzie ta infrastruktura.Polecam służbom wizyty w soboty i w niedzielę.

Guest

Yhy pitu pitu ja posłucham, wszędzie jest burdel i tyle. Tylko po co ktoś dostaje wynagrodzenie. Mnie płacą za pracę. I to jeszcze robię to czego nie powinnam. Nie narzekam.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.