pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (12)
SZYMON BUNDA WYGRYWA TURNIEJ POLSKIEJ LIGI TENISA

W miniony weekend w Stargardzie odbył się turniej Polskiej Ligi Tenisa. Zawody były rozgrywane w trzech kategoriach: I liga, II liga oraz +45. W ramach I ligi, zrzeszani są aktualni oraz byli zawodnicy notowani na listach PZT a także trenerzy i instruktorzy białego sportu.

 

REKLAMA

 

W tej kategorii reprezentował nas Szymon Bunda, który zwyciężył w całym turnieju i tym samym zakwalifikował się do ogólnopolskiego finału wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki w drodze do finału: 

Mecz grupowy: Szymon Bunda - Kamil Dębowski 4/1 4/1
Mecz grupowy: Szymon Bunda - Mikołaj Plak 4/2 4/2
1/4 Finału: Szymon Bunda - Robert Gajda 4/1 3/4 10/1
1/2 Finału: Szymon Bunda - Paweł Bilicki 4/3 3/4 10/3
Finał: Szymon Bunda - Tomasz Garbacz 4/2 4/3

Po tym turnieju Szymon zajmuje aktualnie 5 miejsce w ogólnopolskim rankingu I Ligi PLT. 

Gratulujemy i przesyłamy ogromne podziękowania dla całej ekipy z Barlinka, która tak licznie rywalizowała w ramach II ligi oraz wspierała Szymona podczas całego turnieju :)

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

Akademia Tenisa Barlinek - Szymon Bunda

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.