BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 30 stycznia 2023r.   imieniny: Adelajda, Maciej, Marcin

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (12)
SZYMON BUNDA WYGRYWA TURNIEJ POLSKIEJ LIGI TENISA

W miniony weekend w Stargardzie odbył się turniej Polskiej Ligi Tenisa. Zawody były rozgrywane w trzech kategoriach: I liga, II liga oraz +45. W ramach I ligi, zrzeszani są aktualni oraz byli zawodnicy notowani na listach PZT a także trenerzy i instruktorzy białego sportu.

 

REKLAMA

 

W tej kategorii reprezentował nas Szymon Bunda, który zwyciężył w całym turnieju i tym samym zakwalifikował się do ogólnopolskiego finału wiosennych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki w drodze do finału: 

Mecz grupowy: Szymon Bunda - Kamil Dębowski 4/1 4/1
Mecz grupowy: Szymon Bunda - Mikołaj Plak 4/2 4/2
1/4 Finału: Szymon Bunda - Robert Gajda 4/1 3/4 10/1
1/2 Finału: Szymon Bunda - Paweł Bilicki 4/3 3/4 10/3
Finał: Szymon Bunda - Tomasz Garbacz 4/2 4/3

Po tym turnieju Szymon zajmuje aktualnie 5 miejsce w ogólnopolskim rankingu I Ligi PLT. 

Gratulujemy i przesyłamy ogromne podziękowania dla całej ekipy z Barlinka, która tak licznie rywalizowała w ramach II ligi oraz wspierała Szymona podczas całego turnieju :)

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

Akademia Tenisa Barlinek - Szymon Bunda

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.