BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (3)
KOLIZJA I POŻAR

Niedziela 2 maja, już od rana okazała się pracowitym dniem dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. Do pierwszego zdarzenia, wyjechali tuż po godz. 6.30. Ze zgłoszenia wynikało, że w miejscowości Osina, samochód osobowy uderzył w słup.

 

REKLAMA

 

Z informacji uzyskanej od oficera prasowego KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacka Poleszczuka wiemy, że:

 

Kierujący VW Passatem, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i uderzył w słup energetyczny. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, bowiem na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, Pogotowie Ratunkowe oraz Policję.

 

KOLIZJA I POŻAR

 

Kilka godzin później, po godz. 12.00, druhów wezwano ponownie. Tym razem do pożaru auta w miejscowości Okunie. Do tego zdarzenia zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek. Ford spłonął doszczętnie.

 

M.Przybylska

 

🚨 69/2021 ⚠️ Pożar samochodu 🚒 499[Z]01 🚒 499[Z]15 📆 02.05.2021r. godz. 12:06 📍 Okunie

Opublikowany przez OSP Barlinek Niedziela, 2 maja 2021

 

Komentarze

Guest

Należy natychmiast, podkreślam natychmiast pousuwać wszystkie słupy energetyczne znajdujące się wzdłuż dróg ;-) Ewidentnie stanowią one zagrożenie dla zdrowia, życia oraz mienia ludzkiego.
Pozdrawiam wszystkich 'drzewo-' i 'słupo-lubnych'

Ala Lynd

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.