pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
PROMESA NA CIĘŻKI WÓZ RATOWNICZO - GAŚNICZY DLA OSP BARLINEK

314 jednostek OSP z całej Polski, otrzymało dziś 05 maja, znakomite informacje z Komendy Głównej Straży Pożarnej. Trafią do nich samochody ratowniczo – gaśnicze o wartości ok. 244 mln zł. Z reguły będą to uniwersalne – średnie samochody ratowniczo-gaśnicze, pozostałe to wozy lekkie i ciężkie.

 

REKLAMA

 Zakupy samochodów zostaną zrealizowane przez jednostki OSP przy dofinansowaniu:

  • NFOŚiGW / WFOŚiGW – 60,7 mln zł,
  • dotacji KSRG – 44,9 mln zł,
  • dotacji MSWiA – 19,6 mln zł,
  • środków pochodzących z odpisów z firm ubezpieczeniowych – 14,5 mln zł.

Wśród jednostek, które znalazły się na liście udzielonych promes, jest Ochotnicza Straż Pożarna w Barlinku, która w 2021r. otrzyma ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy.

 

Źródło: gov.pl 

 

Pin It

Komentarze

+5

Guest

A wcześniej ciągle słyszałem że Gmina nie ma pieniędzy itd. a tu proszę. lepiej późno niż wcale to już dawno należało się mieszkańcom!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.