BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ZDERZENIE W JAROMIERKACH

10 maja ok. godz. 12.30, doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Jaromierki. Jak dowiedzieliśmy się od strażaków, w skręcający na posesję samochód osobowy Renault, uderzył VW Passat. W następstwie zderzenia, dwie osoby odniosły niezagrażające życiu obrażenia. Zajęli się nimi ratownicy medyczni.

 

REKLAMA

  

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, jeden JRG Myślibórz, Policję oraz Pogotowie Ratunkowe. Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia, badać będą policjanci.

 

Jacek Słomka

  

ZDERZENIE W JAROMIERKACH

 

ZDERZENIE W JAROMIERKACH

 

 

Komentarze

+24

Guest

Tolerujemy bandytyzm na drogach, siedząc obok kierowcy, nie reagujemy na jego skrajne zachowania, tolerujemy głupotę i brak rozsądku. Bo tylko baran (nie obrażając baranów) gania po terenie zabudowanym powyżej normy. Bo tylko ćmok nieokrzesany nie wie, że tam beztroskie dzieci, psy, koty, wolno parkujące samochody - to wszystko może zginąć, być skaleczone, zdeptane, przez wspomniany brak przezorności i głupotę własną. A później płacz, później żale do wszystkich, tylko nie do siebie. Nie do siebie!!
+22

Guest

Cytuję Guest:
Czas zająć się ul Sportową jest ograniczenie 30 a motocykliści szaleją , będzie daj długo aż dojdzie do tragedii.Policja do dzieła ,szczegolnie w vekend i wieczorami.

Sam jestem motocyklistą i takie osoby o których piszesz trzeba nazywać inaczej, po prostu przestępcy którzy psują opinię normalnym motocyklistom
+18

Guest

Czas zająć się ul Sportową jest ograniczenie 30 a motocykliści szaleją , będzie daj długo aż dojdzie do tragedii.Policja do dzieła ,szczegolnie w vekend i wieczorami.
+27

Guest

Zgadza się, to co dzieje się na tej drodze to jest jakieś nieporozumienie. Długa prosta, można przycisnąć...niestety, patrole zamiast kontrolować prędkość na tym odcinku, kontrolują rondo przy działkach, tylko czekać aż dojdzie do większej tragedii, teren uczęszczany zarówno przez pieszych jak i rowerzystów.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.