pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
ZAGŁOSUJ NA BARLINECKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

Wystarczy mieć dobry pomysł, zgłosić go do programu „Społecznik” a później czekać na głosy mieszkańców. Taki właśnie pomysł miało Stowarzyszenie Epidemia Sportu z Lipian, którzy wspólnie z barlineckim BBL, chcą zorganizować cykl imprez sportowych.

 

REKLAMA

  

Barlineckie Biegi Przełajowe, bo tak ma nazywać się impreza, to cykl kilku biegów trailowych w formule Grand Prix, rozegranych na terenie bardzo malowniczej Puszczy Barlineckiej. Po zaliczeniu czterech biegów z cyklu, zawodnicy otrzymają pamiątkowy medal i koszulkę. Impreza, organizowana jest także z myślą o najmłodszych, bowiem w planach jest też bieg dla dzieci. Imprezy odbędą się w miesiącach październik, listopad, grudzień, styczeń, luty i marzec.  Jak piszą organizatorzy:

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do aktywnej sportowo części naszej społeczności lub osób, które taką aktywność mają w najbliższych planach. Sport, a w szczególności biegi wśród natury, to najlepsza profilaktyka zdrowotna i wzmacnianie odporności naszych organizmów!

Z programu „Społecznik”, na ten cel można uzyskać 10 000 zł. Jednak aby te pieniądze otrzymać a impreza mogła się odbyć, konieczne są Państwa głosy.

 

Barlineckie Biegi Przełajowe

🌳Barlineckie Biegi Przełajowe🌲 Już tylko do czwartku 20.05.2021r. do godz. 23.59 ⏱ można oddać głos na 74/2/RIO/SPOŁ/2021 Barlineckie Biegi Przełajowe 💪💪💪 Głosujemy na stronie: https://pomorzezachodnie.konsultuje.pl/ Cykl biegów trailowych w formule Grand Prix rozegranych na terenie bardzo malowniczej Puszczy Barlineckiej 🏃‍♀️🏃

Opublikowany przez Barlinek24.pl Poniedziałek, 17 maja 2021

 

74/2/RIO/SPOŁ/2021. Barlineckie Biegi Przełajowe

 

 

 

 

Pin It

Komentarze

+1

Guest

W Barlinku w ogóle jest jednym wielkim nieporozumieniem organizowanie od wielu lat choćby Biegów Tropem Wilczym po betonie zamiast właśnie po Naszej Puszczy leśnymi przełajami, skoro Żołnierze Niezłomni przed Komunistami ukrywali się po lasach, stąd aby ich godnie upamiętnić, to w marcu powinny być na ich cześć organizowane wyłącznie same przełaje z dala od "betonowej dżungli"

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.