pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)
GAME ARENA BARLINEK ZAPRASZA
Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy. Niezapomniane wrażenia z przejażdżki najnowszym symulatorem MOTOR VR oraz na kinie VR 9D. Nie ma tam czasu na nudę, za to jest możliwość bezpiecznej rywalizacji i znakomitej zabawy dla osób w każdym wieku. GAME ARENA to innowacyjna forma rodzinnego centrum rozrywki, przeznaczona zarówno dla małych brzdąców, młodzieży jak i dla ich rodziców.

Szeroka paleta automatów zręcznościowych o zróżnicowanej tematyce, pozwala na indywidualne podejście do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. To tu, właśnie Ty, znajdziesz coś dla siebie. Głównym atrybutem, pomijając świetną zabawę, jest zdobywanie ticketów, które następnie wymienisz na nagrody. Jest o co walczyć, bowiem w naszej ofercie nagród znajdziesz ponad 500 pozycji dla każdej grupy wiekowej. 

 

GAME ARENA BARLINEK ZAPRASZA

 

Game Arena to jedyne takie miejsce w Barlinku, które pozwoli spędzić beztrosko czas na świetnej zabawie, a ponadto nie pozwoli wyjść nikomu z pustymi rękoma i dawką wspaniałych wrażeń.

 

 

Najlepsze urodziny dla twojego dziecka tylko z GAME ARENAZadzwoń, możemy je zorganizować u nas! Dzieci z pewnością zapamiętają to przyjęcie na bardzo długo a dzień spędzony w naszym centrum rozrywki, będzie dla nich najlepszą imprezą na jakiej kiedykolwiek byli.

Szukasz pracy? Dołącz do naszego zespołu! Szukamy właśnie Ciebie – osoby miłej, dyspozycyjnej, uśmiechniętej, zaangażowanej i odpowiedzialnej.

 

GAME ARENA BARLINEK ZAPRASZA

 

Game Arena Barlinek
ul. Kombatantów 4 (dawna Towaroteka)

Kontakt tel. 577 126 721
Czynne codziennie w godz. 10.00 – 20.00

 

Otwarcie już 29 maja!  

Znajdź nas na fb >>> 

 

 

[Artykuł sponsorowany]

 

Pin It