Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
RAJD DLA ROMANY KASZCZYC

13 maja, swoją inaugurację miały obchody Europejskiej Nocy Muzeów. W tym dniu, odbył się „Niezapominajkowy Rajd Nordic Walking”, którego start zaplanowano w parku im. Emanuela Laskera.

 

REKLAMA

 

Zanim miłośnicy chodzenia z kijkami wyruszyli w trasę, udekorowano ławeczkę poświęconą Romanie Kaszczyc, posadzono niezapominajki, przeczytano jeden z jej wierszy oraz powspominaną tą niezwykłą Artystkę.

 

RAJD DLA ROMANY KASZCZYC

 

Katarzyna Mielcarek, która poprowadziła rajd, opowiedziała także o „Błękitnej Trasie Legend”, którą to piechurzy dziś przeszli. W tym roku, Europejska Noc Muzeów odbędzie się pod hasłem „Niezapominajkowa Noc Muzeów – w świecie Barlineckiej Romy”.  Organizatorem wydarzenia jest BOK – Muzeum Regionalne oraz BOK – Centrum Informacji Turystycznej.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież