BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.25 1 1 1 1 1 Ocena 4.25 (8)
TRAGEDIA NA DW 151

Wczorajszego popołudnia po godz. 17.00, doszło do tragicznego zdarzenia na DW 151, niedaleko miejscowości Zamęcin. Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Choszcznie, wpłynęło zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze 151 za miejscowością Zamęcin (jadąc od Choszczna).

 

REKLAMA

 

W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu ponieśli obaj mężczyźni kierujący pojazdami. W działaniach udział brały łącznie cztery zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Państwowe Ratownictwo Medyczne, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Policja. – czytamy w komunikacie PSP Choszczno.

 

Ofiary to dwaj mężczyźni. Jeden w wieku ok. 35 lat, drugi ok. 50. W marcu tego roku, doszło do podobnego, równie tragicznego zdarzenia. Z drugiej strony Barlinka, również na DW 151 (niedaleko Łubianki), zderzyły się czołowo Opel Astra i Opel Vectra. Tam też śmierć ponieśli obaj kierujący pojazdami.

Wiosna to czas, kiedy dochodzi do wielu wypadków drogowych. Zimą uważamy, jednak teraz, tracimy czujność. Drodzy kierowcy, apelujemy do Was o ostrożność i ściągnięcie nogi z gazu. Przecież nie chcecie czytać o sobie i spowodowanym przez Was wypadku na naszej stronie. Bądźcie odpowiedzialni za siebie, swoich bliskich i innych użytkowników dróg.

 

M.Przybylska

 

Foto: st.str. Krzysztof Pisz

 

[TRAGICZNY WYPADEK NA DRODZE 151 W POBLIŻU ZAMĘCINA] 18 maja 2021 roku, około godziny 17:18 do Stanowiska Kierowania...

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie Wtorek, 18 maja 2021

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.