BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 poniedziałek 6 lutego 2023r.   imieniny: Antoni, Dorota, Szymon

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (6)
ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU

Apel o rozważną jazdę i ściągnięcie nogi z gazu, wielokrotnie powtarzany jest przez nasz serwis. Zawsze mówimy o tym, gdy na drodze wydarzy się tragedia. Z resztą, zwykła kolizja, z pozoru nic groźnego, to wiele stresu, którego lepiej unikać.

 

REKLAMA

 

Jedno z takich zdarzeń, na szczęście z tych mniej groźnych, miało miejsce dzisiejszego ranka na drodze do Karska, w kierunku DW 151. Informacji na ten temat, udzielił nam Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Myśliborzu asp. Tomasz Skórski.

 

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 8:54. Wynikało z niego, że na drodze powiatowej 2116Z, samochód uderzył w drzewo. Po dojeździe jednostek Straży Pożarnej na miejsce, zastano samochód osobowy w rowie. Kierująca, opuściła pojazd o własnych siłach. Pomocy udzielił jej Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy Straży Pożarnej oraz Policja.

 

M.Przybylska

 

ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU

 

 

Komentarze

+1

Guest

Wystarczy jechać 60/h to i tak nie jest się w stanie zahamować gdy z tych chaszczy opadających na jezdnię wyskoczy nagle zwierzyna, po drugie suche konary wiszące nad drogą, ( widać dobrze na zdjęciu z wypadkiem na drodze do Karska), oczywiście drogowcy tego nie widzą dopóki nie spadnie komuś na samochód.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Witam serdecznie:) Dlaczego wysyła się tyle jednostek,do tak małego wypadku????

Lepiej o 3 za dużo nic o jedną za mało.
+6

Guest

Starostwo w Myśliborzu chyba zupełnie zapomniało o zadaniu utrzymania dróg. Nawierzchnie tragiczne - dziura na dziurze, zarośla (dzikie śliwki) nie wycinane od lat np. w drodze z Nowogródka do Renic i nie koszone trawy, które ograniczają widoczność pieszych. Pewnie wina pandemii, a może niegospodarności?
+19

Guest

A kiedy napiszecie artykul o koniecznosci wyremontowanie drog, i napieszecie kto jest odpowiedzialny za zly stan drogi. Nie wszystkie wypadki sa konsekwencja nadmiernej predkosci, czasami odpowiedzialnosc powinny ponosic osoby odpowiedzialne za utrzymanie drogi w nalezytym (bardzo dobrym) stanie, a nie wylacznie kierowcy pojazdow.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.