pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
DZIEŃ DZIECKA I OTWARCIE LEWIATANA W PPH BIMEX

Międzynarodowy Dzień Dziecka to czas, który Twoja pociecha spędzi u nas w wyjątkowy sposób. 1 czerwca zapraszamy na najlepszą zabawę przygotowaną z myślą o najmłodszych oraz oficjalne otwarcie sklepu Lewiatan. Specjalnie dla dzieci CH BIMEX i Lewiatan przygotował na ten dzień słodkości, upominki, balony, gadżety, wiatraczki i inne atrakcje.

Tych nieco starszych poczęstujemy kawą „Woseba” i czymś słodkim. Na wszystkie atrakcje zapraszamy 1 czerwca w godz. 9.0017.00 a wydarzeniem specjalnym, będzie malowanie twarzy i tatuaże brokatowe, które wykonane będą wszystkim chętnym dzieciom w naszym sklepie w godz. 13.00 – 16.00. 

 

UWAGA KONKURS!

Wszyscy Klienci, którzy 1-2,06 zrobią u nas zakupy powyżej 50 zł, będą mogli wziąć udział w zabawie. Trzeba tylko wypełnić kupon konkursowy wpisać hasło "dlaczego warto robić zakupy w Lewiatanie?" i wrzucić kupon wraz z dołączonym paragonem do urny. Do wygrania dwie hulajnogi oraz dwadzieścia książek kucharskich „Gotuj z Lewiatanem”.

Losowanie nagród odbędzie się 4 czerwca o godz. 12.00 w PPH „BIMEX”

 

Gdybyście zapomnieli o atrakcjach czekających 1 czerwca w naszym sklepie, przypomni Wam o tym specjalne auto z banerem, które będzie głośno przypominało o wydarzeniu. Tego dnia oraz 2 czerwca, będą też obowiązywały specjalne mega promocyjne ceny. Szczegóły na ulotce.

Już dziś składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka, zarówno tym małym, jak i tym dużym pociechom.

Zapraszamy.

 

PPH Bimex
Lewiatan – Twój dobry sąsiad
ul. Żabia 5
74-320 Barlinek

 

 

 

 

Pin It