BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
UDERZYŁ W DRZEWO

26 maja przed godz. 14.00, na DW 151, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jak informują strażacy OSP Pełczyce, kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

 

REKLAMA

 

Zdarzenie miało miejsce przed Pełczycami, na zakręcie, który przecina droga dla rowerów. Na szczęście kierującemu VW nic poważnego się nie stało. Na miejscu pracował jeden zastęp OSP Pełczyce, dwa zastępy PSP z Choszczna, Pogotowie Ratunkowe oraz Policja, która będzie badała dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia. Na czas pracy służb ratunkowych, ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

 

M.Przybylska

 

Foto: OSP Pełczyce

 

26 maja o godzinie 13:54 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na DW-151 pomiędzy Pełczycami a Łyskowem....

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Pełczycach Środa, 26 maja 2021

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.