pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 2 sierpnia 2021r.   imieniny: Alfons, Alfonsyna, Borzysława

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

Kasacja pojazdów Barlinek

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
0 1 1 1 1 1
SREBRO DLA NASZYCH!

W miniony weekend odbył się ostatni turniej tenisa ziemnego z cyklu KIA Polmotor KIDS Cup w Szczecinie. W kategorii czerwonej (do lat 8) bardzo dobrze zaprezentował się Igor Kowalewski, który wywalczył II miejsce w turnieju co ostatecznie przełożyło się także na II miejsce w klasyfikacji generalnej.

 

REKLAMA

 

W kategorii pomarańczowej (do lat 9) świetnie spisał się Michał Bogusław, który ponownie stanął na turniejowym podium zajmując III miejsce (finał był bardzo blisko). Ostatecznie po zsumowaniu ogólnej punktacji Michał wywalczył II miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu.

Gratulujemy wspaniałej postawy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Akademia Tenisa Barlinek - nadesłane

 

Akademia Tenisa Barlinek

 

 

Pin It

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Ale w jakiej dyscyplinie był ten turniej?

"W miniony weekend odbył się ostatni turniej tenisa z cyklu KIA Polmotor KIDS Cup w Szczecinie."

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.