Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 27 kwietnia 2024r.   imieniny: Anastazy, Andrzej, Bożebor

Reklama

A A A
MK KOSMETOLOG ZAPRASZA

Witam serdecznie. Nazywam się Martyna Kałuzińska i szeroko pojętą kosmetologią interesuję się od ponad 15 lat, odkąd przekroczyłam próg poznańskiej Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji. Jestem licencjonowanym kosmetologiem i magistrem zdrowia publicznego.

Po studiach z powodzeniem prowadziłam w Barlinku własny gabinet kosmetologiczny, po czym zamieniłam rolę przedsiębiorcy na rolę matki. Obecnie nadszedł czas, aby powrócić do zawodu ze zdwojoną siłą - proszę mi wierzyć, za niczym tak bardzo nie tęskniłam, jak za swoją pracą.

Jako kosmetolog na pierwszym miejscu stawiam wiedzę, bezpieczeństwo i wnikliwą konsultację z klientem. Jako kobieta natomiast wiem, jak ważna jest pielęgnacja domowa i zdrowy tryb życia. Dlatego jestem ogromną fanką holistycznego podejścia do tematu pielęgnacji urody. Bycie piękną to proces rozległy i wieloetapowy. Chciałabym pomóc Państwu to wszystko połączyć.

 

 

W swojej pracy chcę się skupić na pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Wspomagam się profesjonalnymi kosmetykami i nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jestem w stanie zagwarantować Państwu efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

MK KOSMETOLOG ZAPRASZA

MK kosmetolog
ul. Pogodna 4
74-320 Moczkowo

Gabinet czynny w godzinach umówionych wcześniej zabiegów.
Zapraszam do rezerwacji
Tel. 782 480 423
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

ZNAJDZIECIE MNIE PAŃSTWO RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU

 

Opublikowany przez MK kosmetolog Czwartek, 27 maja 2021

 

 MK KOSMETOLOG ZAPRASZA

 

[Artykuł sponsorowany]