pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
DZIEŃ DZIECKA Z HARCERZAMI

Blisko dwadzieścioro młodych, być może przyszłych harcerzy, wzięło udział w naborze do Harcerskiego Szczepu Puszczy Barlineckiej. Nabór, został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Wszystko miało miejsce 5 czerwca w pięknej Puszczy Barlineckiej.

 

REKLAMA

 

Jednak zanim rozpoczęła się zabawa, wszyscy spotkali się na Rynku Miejskim, by stamtąd przejść spacerem do miejsca położonego głęboko w lesie (nieopodal dolnego boiska). Tam, oprócz bananów z czekoladą prosto z ogniska czy też kiełbasek, czekały prawdziwe harcerskie zadania. Były to m.in. podchody, strzelanie z łuku i zjazd na linie. Czy wśród tych młodych ludzi są przyszli harcerze? Czas pokaże.

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.