pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
KIEDY OTWARCIE PLAŻY MIEJSKIEJ?

Kilka dni ciepła i już powoli zaczynamy planować wypoczynek nad Jeziorem Barlineckim. Konkretnie, mamy na myśli Plażę Miejską, na której trwają ostatnie przygotowania do sezonu turystycznego. O to, kiedy zostanie otwarta i jakie będą ceny biletów, zapytaliśmy prezesa PGK Sp. z o.o. Zbigniewa Blezienia.

 

REKLAMA

 

Plaża otwarta ma zostać w dniach 26 -27 czerwca, jednak przez kilka dni, nie będzie na niej możliwości kąpieli. Spowodowane jest to umową z ratownikami, którzy będą pełnili dyżury od 1 lipca do 31 sierpnia w godz. 11.00 – 19.00. Kąpiele więc będą możliwe w godzinach pracy ratowników, choć sama plaża będzie czynna 7 dni w tygodniu w godz. 10.00 – 20.00. Najważniejsze, co z pewnością ucieszy wszystkich, na Plaży Miejskiej trwa obecnie wymiana piasku

 

 

Prace mają zostać zakończone do 20 czerwca. Planowane też jest oczyszczanie dna przez płetwonurków oraz usuwanie nadmiaru roślinności wodnej w obrębie plaży. Otwarty zostanie również punkt gastronomiczny, którego w ubiegłym roku zdecydowanie brakowało. Dodatkowo, Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Barlinka, wejście na plażę będzie bezpłatne. Płacić będziemy za parking i wynajęcie leżaków.

 

M.Przybylska

 

KIEDY OTWARCIE PLAŻY MIEJSKIEJ?

 

Pin It

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
Plaża w Barlinku to temat rzeka , a inwestycje ostatnich lat i ich planowanie to po prostu żart. Teraz info, że planowane otwarcie plaży jest na koniec czerwca , oby nie było jak z inwestycjami w poprzednich latach oraz z perełką inwestycyjną pt. szatnie na stadionie. A tak nawiasem "bezpłatna plaża" to żadna bezpłatna bo pieniądze na jej utrzymanie to urząd ma z naszych podatków tak więc bezpłatnie to mają turyści i wszyscy którzy odwiedzają nasze miasto natomiast my mieszkańcy to to wszystko utrzymujemy , dotyczy to również urzędu - tak dla przypomnienia.

Czy którykolwiek z menagerów-decydentów, zatrudnionych w urzędzie, wie co to letni sezon nad wodą? Kiedy się rozpoczyna, do kiedy trwa? Kiedy obiekty stoją w gotowości bojowej? Ci menagerowie-osiłkowie powinni zajrzeć na Janowo, zobaczyć co u Waldka, co robią i kiedy w Sztormie. Pogadać, popytać. I wiedzieć, jak planować następny sezon. Bo ten jakby stracony.
+2

Guest

Cytuję Guest:
Plaża w Barlinku to temat rzeka , a inwestycje ostatnich lat i ich planowanie to po prostu żart. Teraz info, że planowane otwarcie plaży jest na koniec czerwca , oby nie było jak z inwestycjami w poprzednich latach oraz z perełką inwestycyjną pt. szatnie na stadionie. A tak nawiasem "bezpłatna plaża" to żadna bezpłatna bo pieniądze na jej utrzymanie to urząd ma z naszych podatków tak więc bezpłatnie to mają turyści i wszyscy którzy odwiedzają nasze miasto natomiast my mieszkańcy to to wszystko utrzymujemy , dotyczy to również urzędu - tak dla przypomnienia.


Kolega lub koleżanka zapomniał dodać, że turyści już wszędzie w Polsce płacą tzw. Opłatę klimatyczną także to nie jest tak do końca, że turyści nie mają jakiegoś wkładu w gospodarkę turystyczną Barlinka.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Plis dajcie ludzią skakać z mostu, bynamniej tym większym dziecią (13+) i oczywiście doroslym bo chyba więdzą co robią

wiesz co znaczy "bynajmniej" ?
+12

Guest

Plaża w Barlinku to temat rzeka , a inwestycje ostatnich lat i ich planowanie to po prostu żart. Teraz info, że planowane otwarcie plaży jest na koniec czerwca , oby nie było jak z inwestycjami w poprzednich latach oraz z perełką inwestycyjną pt. szatnie na stadionie. A tak nawiasem "bezpłatna plaża" to żadna bezpłatna bo pieniądze na jej utrzymanie to urząd ma z naszych podatków tak więc bezpłatnie to mają turyści i wszyscy którzy odwiedzają nasze miasto natomiast my mieszkańcy to to wszystko utrzymujemy , dotyczy to również urzędu - tak dla przypomnienia.
+12

Guest

A piasek to jaki? Ten żółty ze żwirowni Plonno?? Czy w końcu będzie taki jak powinien być na plaży 0-1 chociaż płukany, nie liczę na morski.
+19

Guest

Cytuję Guest:
Skakać pewnie znów nie będzie można masakra plaża dla dzieciaków

Nie no, pewnie lepiej kogoś wyciągać z połamanym kręgosłupem. :-?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.