piątek 12 sierpnia 2022r.   imieniny: Bądzisław, Klara, Lech

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
KIEDY OTWARCIE PLAŻY MIEJSKIEJ?

Kilka dni ciepła i już powoli zaczynamy planować wypoczynek nad Jeziorem Barlineckim. Konkretnie, mamy na myśli Plażę Miejską, na której trwają ostatnie przygotowania do sezonu turystycznego. O to, kiedy zostanie otwarta i jakie będą ceny biletów, zapytaliśmy prezesa PGK Sp. z o.o. Zbigniewa Blezienia.

 

REKLAMA

 

Plaża otwarta ma zostać w dniach 26 -27 czerwca, jednak przez kilka dni, nie będzie na niej możliwości kąpieli. Spowodowane jest to umową z ratownikami, którzy będą pełnili dyżury od 1 lipca do 31 sierpnia w godz. 11.00 – 19.00. Kąpiele więc będą możliwe w godzinach pracy ratowników, choć sama plaża będzie czynna 7 dni w tygodniu w godz. 10.00 – 20.00. Najważniejsze, co z pewnością ucieszy wszystkich, na Plaży Miejskiej trwa obecnie wymiana piasku

 

 

Prace mają zostać zakończone do 20 czerwca. Planowane też jest oczyszczanie dna przez płetwonurków oraz usuwanie nadmiaru roślinności wodnej w obrębie plaży. Otwarty zostanie również punkt gastronomiczny, którego w ubiegłym roku zdecydowanie brakowało. Dodatkowo, Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Barlinka, wejście na plażę będzie bezpłatne. Płacić będziemy za parking i wynajęcie leżaków.

 

M.Przybylska

 

KIEDY OTWARCIE PLAŻY MIEJSKIEJ?

 

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
Plaża w Barlinku to temat rzeka , a inwestycje ostatnich lat i ich planowanie to po prostu żart. Teraz info, że planowane otwarcie plaży jest na koniec czerwca , oby nie było jak z inwestycjami w poprzednich latach oraz z perełką inwestycyjną pt. szatnie na stadionie. A tak nawiasem "bezpłatna plaża" to żadna bezpłatna bo pieniądze na jej utrzymanie to urząd ma z naszych podatków tak więc bezpłatnie to mają turyści i wszyscy którzy odwiedzają nasze miasto natomiast my mieszkańcy to to wszystko utrzymujemy , dotyczy to również urzędu - tak dla przypomnienia.

Czy którykolwiek z menagerów-decydentów, zatrudnionych w urzędzie, wie co to letni sezon nad wodą? Kiedy się rozpoczyna, do kiedy trwa? Kiedy obiekty stoją w gotowości bojowej? Ci menagerowie-osiłkowie powinni zajrzeć na Janowo, zobaczyć co u Waldka, co robią i kiedy w Sztormie. Pogadać, popytać. I wiedzieć, jak planować następny sezon. Bo ten jakby stracony.
+2

Guest

Cytuję Guest:
Plaża w Barlinku to temat rzeka , a inwestycje ostatnich lat i ich planowanie to po prostu żart. Teraz info, że planowane otwarcie plaży jest na koniec czerwca , oby nie było jak z inwestycjami w poprzednich latach oraz z perełką inwestycyjną pt. szatnie na stadionie. A tak nawiasem "bezpłatna plaża" to żadna bezpłatna bo pieniądze na jej utrzymanie to urząd ma z naszych podatków tak więc bezpłatnie to mają turyści i wszyscy którzy odwiedzają nasze miasto natomiast my mieszkańcy to to wszystko utrzymujemy , dotyczy to również urzędu - tak dla przypomnienia.


Kolega lub koleżanka zapomniał dodać, że turyści już wszędzie w Polsce płacą tzw. Opłatę klimatyczną także to nie jest tak do końca, że turyści nie mają jakiegoś wkładu w gospodarkę turystyczną Barlinka.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Plis dajcie ludzią skakać z mostu, bynamniej tym większym dziecią (13+) i oczywiście doroslym bo chyba więdzą co robią

wiesz co znaczy "bynajmniej" ?
+12

Guest

Plaża w Barlinku to temat rzeka , a inwestycje ostatnich lat i ich planowanie to po prostu żart. Teraz info, że planowane otwarcie plaży jest na koniec czerwca , oby nie było jak z inwestycjami w poprzednich latach oraz z perełką inwestycyjną pt. szatnie na stadionie. A tak nawiasem "bezpłatna plaża" to żadna bezpłatna bo pieniądze na jej utrzymanie to urząd ma z naszych podatków tak więc bezpłatnie to mają turyści i wszyscy którzy odwiedzają nasze miasto natomiast my mieszkańcy to to wszystko utrzymujemy , dotyczy to również urzędu - tak dla przypomnienia.
+12

Guest

A piasek to jaki? Ten żółty ze żwirowni Plonno?? Czy w końcu będzie taki jak powinien być na plaży 0-1 chociaż płukany, nie liczę na morski.
+19

Guest

Cytuję Guest:
Skakać pewnie znów nie będzie można masakra plaża dla dzieciaków

Nie no, pewnie lepiej kogoś wyciągać z połamanym kręgosłupem. :-?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.