pldaenfrdeuk

 

 


 poniedziałek 14 czerwca 2021r.   imieniny: Bazylid, Eliza, Justyna

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

Kasacja pojazdów Barlinek

Terapia Tlenowa - Hiperbaria Barlinek

A A A
4.2727272727273 1 1 1 1 1 Ocena 4.27 (11)
FEELING DANCE GROUP KOŃCZY 15 LAT

W tym roku w czerwcu, wyjątkowa Gala Taneczna. Zorganizowana z okazji XV – lecia Feeling Dance Group. Przez te lata wiele się zmieniło. Zespół się rozrósł, pojawili się nowi trenerzy, na półkach stoją niezliczone ilości nagród, dyplomów i pucharów, w tym te o randze Mistrzostw Europy oraz Pucharu Świata.

 

REKLAMA

 

Jedno się nie zmieniło – człowiek, bez którego nie byłoby zespołu, Kamil Fabich, w którym nadal tli się ten sam zapał i miłość do tańca. Podporą dla Kamila, od początku istnienia FDG, jest Magdalena Bibro. Udało nam się z nimi porozmawiać, tuż przed próbą generalną. Posłuchajcie, co nam powiedzieli.

 

M.Przybylska

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy.