BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.2727272727273 1 1 1 1 1 Ocena 4.27 (11)
FEELING DANCE GROUP KOŃCZY 15 LAT

W tym roku w czerwcu, wyjątkowa Gala Taneczna. Zorganizowana z okazji XV – lecia Feeling Dance Group. Przez te lata wiele się zmieniło. Zespół się rozrósł, pojawili się nowi trenerzy, na półkach stoją niezliczone ilości nagród, dyplomów i pucharów, w tym te o randze Mistrzostw Europy oraz Pucharu Świata.

 

REKLAMA

 

Jedno się nie zmieniło – człowiek, bez którego nie byłoby zespołu, Kamil Fabich, w którym nadal tli się ten sam zapał i miłość do tańca. Podporą dla Kamila, od początku istnienia FDG, jest Magdalena Bibro. Udało nam się z nimi porozmawiać, tuż przed próbą generalną. Posłuchajcie, co nam powiedzieli.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.