pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
FEELING ZAPRASZA NA KONCERT

W miniony piątek, Feeling Dance Group rozpoczął świętowanie swoich piętnastych urodzin. Właśnie w ten dzień, odbyła się premierowa XV Gala Taneczna. Widowisko, z udziałem osób zaproszonych, miało oficjalny charakter – teraz czas na show przygotowane specjalnie dla mieszkańców Barlinka.

 

REKLAMA

  

W imieniu trenerów oraz tancerzy, zapraszamy Was na Galę, która odbędzie się we wtorek 15 czerwca godz. 18.00 w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury. Bilety, w cenie 25 zł, do nabycia przed samym koncertem w kasie kina „Panorama”. 

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, liczba miejsc jest ograniczona!

 

 

 

 

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.