BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (10)
FEELING DANCE GROUP ŚWIĘTUJE

11 czerwca Feeling Dance Group, rozpoczął świętowanie swoich piętnastych urodzin. Właśnie tego dnia, w sali widowiskowej BOK, odbyła się XV Gala Taneczna, którą podsumowano lata działalności zespołu. Gości przybyłych na uroczystość, powitali Kamil Fabich oraz Magdalena Bibro.

 

REKLAMA

Przypomnieli oni historię zespołu i opowiedzieli, co wydarzyło się w życiu tancerzy w trakcie trwającej pandemii, czyli wówczas, gdy nie mogli koncertować. Na szczęście przez ten czas nie próżnowali i brali udział w konkursach i zawodach online. Właśnie w sieci, udało im się zdobyć 23 złote medale, 10 srebrnych, 6 brązowych oraz 4 główne nagrody Grand Prix. Gdy tylko była taka możliwość, zatańczyli na żywo na Baltic Cup w Szczecinie oraz Otwartych Mistrzostwach Polski w Warszawie. 

Podczas tegorocznej Gali, na scenie zobaczyliśmy najlepsze układy taneczne w wykonaniu blisko dwustu tancerzy. Nie brakowało miłych i zaskakujących akcentów. Zaskakujących wprawdzie tylko dla Kamila ale niespodziankę można uznać za udaną. A o co chodzi? Otóż Uchwałą Rady Miejskiej z dnia 29 kwietnia 2021 roku, przyznani mu medal „Za zasługi dla Barlinka”. Wręczenia dokonał burmistrz Dariusz Zieliński oraz przewodniczący RM Mariusz Maciejewski.

 

 

Jak podczas każdej Gali, z zespołem pożegnało się kilka osób. W tym roku byli to – Gabrysia Gałecka, Ola Krupa, Zuzia Stoińska, Alicja Hetzig, Nikola Boczek, Maja Kuczera, Anna Pakuła, Oskar Hes, Maja Słowińska oraz Julia Jurek. Wręczono także tradycyjne nagrody „Osobowość taneczna”. Otrzymali je – Jolanta Czerniak oraz Daria Suterska. 

Zespół ze swej strony podziękował opiekunom grup, rodzicom, osobom i instytucjom, które pomagają w działalności zespołu, twórcom scenografii i kostiumów. Gratulacje, które popłynęły ze sceny dla całego Feeling Dance Group, odbierali trenerzy i twórcy dzisiejszego spektaklu, czyli Kamil Fabich, Magdalena Bibro, Ewelina Wieczorek i Arleta Osińska. Organizatorami Gali był FDG oraz Barlinecki Ośrodek Kultury.

Pełna relacja live dostępna jest na naszym profilu FB.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.