pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
WYSTARCZYŁA CHWILA NIEUWAGI I DESKI POŁAMANE

Dzisiaj, 14 czerwca, w czasie prac przy wycince suchych gałęzi w Parku im. Emanuela Laskera (park w delcie Młynówki), kierujący podnośnikiem nie zachował należytej ostrożności i wjechał na mostek. Deski nacisku nie wytrzymały, a efekt tego widać na zdjęciach.

 

REKLAMA

 

Teraz do prac przy wycince gałęzi, doszedł remont mostku. Trzeba będzie wymienić kilkanaście desek. Do czasu zakończenia prac, mostek jest wyłączony z ruchu pieszych i rowerzystów.

  

Jacek Słomka 

 

 

Pin It

Komentarze

+6

Alek

Cytuję Guest:
No równiutko wjechał, jakby piłą poodcinane, super równe koła

To że równiutko to nie zasługa kół tylko konstrukcji pod spodem desek . Ale nie o tym ,a o konieczności wjazdu w ten teren w przypadku zagrożenia wozu strażackiego . Czy nie powinno się projektować/wykonywać takich kładek/mostków z uwzględnieniem konieczności wjazdu takich pojazdów , choćby jak w tym nieszczęsnym przypadku do "konserwacji" rosnących tam drzew, budowy innych elementów konstrukcji nad brzegiem itp. Wiem ,że obok jest betonowy mostek ( o tak naprawdę nieokreślonej nśności ) ,ale dojazd do niego jest powiedzmy bardziej skomplikowany . I czy takie mostki nie powinny być oznakowane tzw. "idiotoodpornie " czyli znaki zakaz wjazdu wszelkim pojazdom powyżej .... ton , ... nacisku na oś ?
+14

Guest

no to wreszcie będzie czas aby dostosować mosteczki dla tonażu podnośników. Ale jak to się udawało do tej pory?? Pech, normalnie pech. I znowu kasa w błoto...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.