poniedziałek 6 grudnia 2021r.   imieniny: Emilian, Jarema, Mikołaj

Reklama

Agencja Zatrudnienia Efekt Sp. z o.o. Sp.k.

 2×3 SA

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
PATROLE NA BARLINECKICH AKWENACH

Wzorem ubiegłego roku, podczas tegorocznego sezonu urlopowego, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku, na łodzi będą patrolowali akweny gminy Barlinek. W tym Jezioro Barlineckie, na którym oprócz plaż płatnych, mamy kilka dzikich kąpielisk.

 

REKLAMA

 

Wspomniane patrole, odbywać się będą w ramach działań prewencyjno-szkoleniowych pod nazwą „Woda to zabawa, lecz bezpieczeństwo to podstawa 2021”. Wszystko po to, aby mieszkańcom gminy oraz turystom, zapewnić bezpieczeństwo nad wodą a przy okazji prewencyjnie weryfikować, czy ogólne zasady są przez nas przestrzegane.

Według informacji, której udzieliła nam Agnieszka Nowacka – Smoleń z barlineckiego Ratusza, takie działania odbywają się już od 15 maja i potrwają do 30 września. Częstotliwość patroli, ustalana będzie na bieżąco, ze szczególnym uwzględnieniem weekendów.

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

-4

Guest

Cytuję jacuś:
mam pytanie,jakie mają uprawnienia np.czy mogą badać alkomatem bo małolaty na rowerach wodnych nie wylewają piwa za kołnierz

Alkomatem lepiej sprawdzać częściej kierowców, na drodze większe zagrożenie, nie tylko dla siebie ale i innych. Jak będą latać z alkomatem po plażowiczach to dopiero byłby cyrk
+7

Guest

Co niektórzy chcą pływać po piwku. Proszę bardzo, ale gdy się utopi to za akcję poszukiwania ciała niech płaci jego rodzina a nie mieszkańcy miasta.
+11

Guest

Brak slipu do wodowania Łodzi!!!!!!!
Tak Barlinek wita turystów!!!!
Na przystani żeglarskiej można się zwodować o ile ktoś tam jest.
Koszt 35zl. Wjazd na slip masakra!
-4

Guest

Cytuję Guest:
Ale czuć swądem zamordyzmu. Co w tym złego że na rowerku wodnym ktoś wychyli piwko. To nie auto że kogoś zabije. Oczywiście jeśli ten ktoś nie ma pod opieką dziecka bo to inna sprawa. Najwyżej ktoś się utopi ale to będzie wtedy jego głupota a kilku zgredów chce traktować społeczeństwo jak nadopiekuńcza matka. Jakoś w Niemczech i połowie Europy można legalnie wypić piwo w parku i świat im się nie wali.


Dokładnie.... traktują ludzi jak głupców delikatnie mówiąc.... taki nasz los niewolników. Wszędzie albo zakazy albo nakazy jakby ludzie mózgów nie mieli.
+10

Guest

Ratusz zadbał aby miejskie kąpielisko strzeżone było niedostępne w czerwcu , a jak w lipcu zobaczymy.
Taka dbałość o mieszkańców . A tak nawiasem może ktoś z ratusza się przejdzie na stadion i zobaczy co robią ciężarówki wożące piach na plażę z nawierzchnią z pol - bruku na stadionie. Czy już zawsze będziemy jedno robić , a drugie niszczyć ? Za naprawę znowu my zapłacimy , a może tym razem niech zapłaci ten co nie dopilnował .
Ostatnio często są Pełczyce i znowu się uczmy tam plaże działają , a i w Barlinku na Janowie też - ale to prywatna to tam wiedzą , kiedy zaczyna się sezon / proponuje dla wszystkich naszych decydentów szkolenie w tym zakresie /
+9

Guest

Lato nad jeziorem to nie tylko akcje nawodne naszych druhów. To również patrole Policji, której jakoś mniej na ulicach. Brakuje niegdysiejszych patroli rowerowych, które docierały w każde miejsce i wywoływały refleksje rozpasanych spożywaczy. Może wrócić do dobrych tradycji?
-3

Guest

Ale czuć swądem zamordyzmu. Co w tym złego że na rowerku wodnym ktoś wychyli piwko. To nie auto że kogoś zabije. Oczywiście jeśli ten ktoś nie ma pod opieką dziecka bo to inna sprawa. Najwyżej ktoś się utopi ale to będzie wtedy jego głupota a kilku zgredów chce traktować społeczeństwo jak nadopiekuńcza matka. Jakoś w Niemczech i połowie Europy można legalnie wypić piwo w parku i świat im się nie wali.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Skoro w mieście Powstają co chwile sklepy w których można kupić alkohol to nie liczył bym że to coś da

Zgoda. W niektórych sprawach trzeba zwalczać przyczynę zamiast skutki. W mieście nie ma nic oprócz rowerków wodnych i sklepów monopolowych na każdym rogu. Plus dużo miejsc gdzie można spokojnie osuszyć butelkę.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.