BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
LIPIEC Z BARLINECKIM OŚRODKIEM KULTURY

Barlinecki Ośrodek Kultury, zaprasza Was na kolejny miesiąc „Lata z pegazem”. Czerwiec upłynął nam pod znakiem zabaw detektywistycznych, koncertów, wystaw, zajęć kreatywnych, lecz na tym nie poprzestajemy. W lipcu, nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych.

 

REKLAMA

 

Będą warsztaty, spacerki nordic walking, wystawy i kiermasze, spotkanie z Nadleśnictwem Barlinek, filmy na plaży i wiele wiele innych propozycji. 

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym programem na lipiec.

Szczegóły na plakacie.

 

Barlinecki Ośrodek Kultury - nadesłane

 

LIPIEC Z BARLINECKIM OŚRODKIEM KULTURY

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.