BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (5)
MUZEUM ZAPRASZA DO UDZIAŁU W WYSTAWIE

Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza wszystkich Państwa tworzących swoje dzieła sztuki w domowym zaciszu, do wzięcia udziału w Barlineckim Przeglądzie Artystów Nieprofesjonalnych „Barlinecki wernisaż”.

 

REKLAMA

 

W wystawie mogą wziąć udział osoby indywidualne, które ukończyły 16 lat i chcą zaprezentować swój dorobek artystyczny. Forma i technika prac dowolna - obrazy olejne, akwarele, rysunek, grafika, haft, rzeźba.

Wystawa planowana jest 20 sierpnia.

Prace prezentowana na wystawie w Barlinku, nie biorą udziału w Przeglądzie Wojewódzkim, który po raz kolejny się nie odbędzie (organizator – Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, zrezygnował z organizacji konkursu).

Prace należy składać w Muzeum Regionalnym w Barlinku, ul. Niepodległości 17 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 lipca 2021.

Kontakt: tel. 095 74 61 889, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/MuzeumBarlinek

Zapraszamy do wzięcia udziału w wystawie i wystawienie na światło dzienne talentu ukrytego w szafie!

 

Muzeum Regionalne

 

Podajcie informację dalej ‼️ Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza wszystkich Państwa tworzących swoje dzieła sztuki w...

Opublikowany przez Muzeum Regionalne w Barlinku Wtorek, 29 czerwca 2021

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.