BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)
KOLIZJA NA ZAKRĘCIE

30 czerwca przed godz. 15.00, doszło do niegroźnego zdarzenia drogowego, na znanym już kierowcom zakręcie DW151. Chodzi o odcinek Barlinek – Pełczyce, tuż za Barlinkiem, przed skrętem do miejscowości Płonno.

 

REKLAMA

Jak powiedział nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk:

 

"Kierująca samochodem osobowym Opel Vectra niedostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na przeciwległy pas i wpadła do rowu. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Kierująca podróżowała od strony Pełczyc w kierunku Barlinka. W aucie oprócz niej, nikogo więcej nie było."

 

Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia, badać będą policjanci z Komisariatu Policji w Barlinku. Oprócz Policji na miejsce zadysponowano Straż Pożarną oraz Pogotowie Ratunkowe, które jak powiedzieli nam strażacy przetransportowało kierującą do szpitala w celu obserwacji. 

 

M.Przybylska

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.