BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
DACHOWAŁO AUDI

4 lipca po godz. 19.00, służby ratunkowe otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego na wyjeździe z Barlinka w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Według wstępnych informacji, w Moczkowie doszło  do dachowania samochodu osobowego.

 

REKLAMA

 

Zdarzenie potwierdził nam oficer prasowy KPP w Myśliborzu asp. sztab. Jacek Poleszczuk:

 

Kierujący samochodem osobowym Audi, z niewyjaśnionych do tej chwili przyczyn, na łuku drogi zjechał na pobocze i dachował.

 

Na miejsce zadysponowano Straż Pożarną, Policję, Pogotowie Ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Na chwilę obecną, nie jesteśmy w stanie potwierdzić, czy ktoś w tym zdarzeniu został poszkodowany. Trwają policyjne czynności. Rzecznik myśliborskiej Policji dodał, że utrudnienia w tym miejscu potrwają kilka godzin.

 

M.Przybylska

 

 

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.