pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
PODRÓŻE PRZY OKAZJI - UKRAINA

W maju, napisał do nas jeden z mieszkańców Barlinka Michał Podulka, który dzięki swojemu kanałowi na YouTube, zaprosił Państwa do wspólnego podróżowania. Dziś, po raz kolejny zapraszamy Was na wycieczkę przed ekran komputera. Być może opowieści Michała zainspirują Was przy planowaniu wakacyjnych wyjazdów. Tym razem, będzie to wycieczka do Kijowa.

 

REKLAMA

 

"Z redakcją Barlinek24.pl, 10 tygodni temu, rozpocząłem cykl zatytułowany "Podróże Przy Okazji".  Pierwszym miejscem, które razem odwiedziliśmy były "Statki Krzysztofa Kolumba" w Andaluzji. Przez te niecałe trzy miesiące, zabrałem Państwa w podróż nad szwajcarską cześć Jeziora Genewskiego, do ukraińskiego Dniepropietrovska, dalej do Lizbony i nad Ocean Atlantycki. Był też Akropol - czyli prawdziwa góra greckich bogów. Następnie zawitaliśmy do najwyższego budynku w Estonii - wieża telewizyjna Teletorn Tallin. Kolejnym etapem "Podróży Przy Okazji" był węgierski Budapeszt. Później udaliśmy się wspólnie w 24 godziny rejs z Irlandii do Francji. Było też gotowanie na greckiej plaży. Pierwszy sezon rozpoczęliśmy razem, także miło by było razem go zakończyć, dlatego zapraszam Państwa do obejrzenia ostatniego odcinka pierwszego sezonu zatytułowanego "Statua Matki Ojczyzny - KIJÓW, UKRAINA". Koniec pierwszego sezonu oznacza zarazem początek drugiego. Nowa seria jest już nagrywana i w trakcie montażu. Kolejnym miejscem, które razem odwiedzimy będzie stolicy Hiszpanii - Madryt. Pozdrawiam wszystkich Widzów."

 

M.Przybylska

 

  

 

Pin It

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.