pldaenfrdeuk

 

 


 czwartek 5 sierpnia 2021r.   imieniny: Emil, Karolin, Maria

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MK - Gabinet kosmetyczny

A A A
PODRÓŻE PRZY OKAZJI

Dzisiejszy świat daje nam wiele możliwości podróżowania. Sami możemy wsiąść w samochód czy też samolot i zwiedzić najpiękniejsze miejsca na Ziemi. O niektórych atrakcjach nawet nie wiemy, jednak od czego pomocne rady tych, którzy odwiedzili nietypowe, mało znane miejsca?

 

REKLAMA

 

Często korzystamy ze sprawdzonych informacji, więc dziś chcieliśmy Wam polecić pewien kanał na YouTube. Mieszkaniec Barlinka Michał Podulka, podróżuje po świecie i wrażeniami z tych podróży, chciałby się z Państwem podzielić. W liście do naszej redakcji napisał: Od dwóch lat pracuje jako kierowca międzynarodowy. Miejscem mojej pracy jest cała Europa. Począwszy od Grecji po Norwegię i Irlandię, od Ukrainy i Rosji po Portugalię. Na co dzień pracy jest mnóstwo, jednak gdy nadarzy się wolna chwila, a miejsce w którym akurat przebywam jest godne uwagi, wtedy biorę aparat i idę poznawać świat. Rezultaty wycieczek możecie zobaczyć na moim kanale. W zeszły piątek wystartowałem z pierwszym nagraniem zatytułowanym #1. "Prawdziwe statki Krzysztofa Kolumba". Nakręconym w andaluzyjskim porcie, z którego 500 lat temu, rzeczywiście wypływał Krzysztof Kolumb.” I tak właśnie nazywa się pierwszy film na kanale PODRÓŻE PRZY OKAZJI. Jak napisał nam Michał, w przygotowaniu są kolejne filmy. Będą to: Jezioro Genewskie, ukraiński Dniepropietrovsk, grecki Akropol, węgierski Budapeszt, Lizbona i Ocean Atlantycki, Wieża Telewizyjna Tallin i rejs Irlandia – Francja. Zachęcamy do podglądania i subskrybowania.

 

M.Przybylska

 

 

Pin It

Komentarze

+4

Guest

A co kierowca tira to zło
Kiedy się zaczęła pandemia to (Ty) siedziałeś w domu w masce w strachu przed wyjściem, my zas musielismy jeździć
Kiedy( TY) Ty dalej oglądałeś wiadomości i sie bałeś my zaś staliśmy w 50 km korkach przed granicą by przywieść Ci srajtaśme makaron ryż to co wykupiłeś bojąc się przed zamknięciem wszyatkiego
Nam zamkneli sanitaria na firmach traktują nas jak psów zaraze ale ktoś to musi robić byś (Ty) miał wszystko w domu.
Z nieba Towar sie nie bierze ktoś to wozi.
Wiec docen prace kierowców bo to nie tylko brudasy i obszczumurki tylko ludzie którzy stali na pierwszym froncie a zostali pominięci
Chcesz zostan kierowacą nikt nikomu nie broni ;)

Guest

Jeśli chodzi o ogólnie pojęty transport miedzynarodowy i ulgi covidowe, to wszystko zależy od kraju, którego granicę się przekracza. Jedne państwa nie robią problemów, inne wymagają regularnych testów na covid co dwa dni. Np. Anglia, Irlandia, Francja Kosowo, Grecja, Włochy i kilka innych. Węgry, Bułgaria, Rumunia czy Chorwacja sprawdzają temperaturę na granicy co powoduje kilkugodzinne opóźnienia.

Pzdr Michał Podulka

Guest

Niestety nie każdy jest kierowcą tzw.TIRa a co za tym idzie w dzisiejszych czasach uprzywilejowanym jeśli chodzi o covida.Jadąc osobowym do kraju służby rzucają się na ciebie jak byś co najmniej w jakiejś organizacji przestępczej był a TIRy bez problemu przekraczają granice.I bądź tu mądry Covid jest, ale nie u sprzedawców,kierowców ,służb mundurowych,prywatnych właścicieli itd.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Rejestracja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Zachęcamy do komentowania przez "Wtyczkę komentarzy na Facebooku". Komentarze z fikcyjnych kont FB będą usuwane.