BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
MAM MARZENIE 7. RAZ 25H RUN

3-4 lipca w Szczecinie, odbyła się wielka charytatywna impreza, której celem było zebranie funduszy dla podopiecznych Fundacji Mam Marzenie Oddział Szczecin. Co należało zrobić? Przebiec lub przejść określoną ilość kilometrów. Wszystko, działo się wokół szczecińskiego kąpieliska Arkonka.

 

REKLAMA

 

Jak czytamy w regulaminie imprezy - Celem każdego zawodnika będzie pokonanie wybranej przez siebie, jak największej liczby kilometrów (wielokrotność okrążeń liczących po 1,7 km). Każda pokonana ilość kilometrów to określona kwota, którą UCZESTNIK uiści jako opłatę startową ORGANIZATOROWI po Biegu, a następnie ORGANIZATOR zrealizuje Marzenie jednego z podopiecznych Fundacji Mama Marzenie Oddział Szczecin. 

Krótko mówiąc, im więcej kilometrów, tym większe wsparcie finansowe. Jednym z uczestników akcji, był mieszkaniec Rychnowa Kamil Gwoździk, którego znacie już Państwo z wielu akcji charytatywnych. Tym razem, działał wspólnie z Muszkieterami Szpiku. Udało mu się też znaleźć sponsorów, których logotypy umieścił na koszulce startowej. W założonym przez siebie dystansie na 100 km pieszo, Kamil debiutował. Przed samym startem dużo trenował, jednak opłaciło się.

Kamil Gwoździk pokonał dystans 102 kilometrów, w czasie 24h 40 min! Jak napisał na swoim profilu społecznościowym:

- Mimo że jestem w sporcie długodystansowym kilka lat, to jeszcze nigdy nie doświadczyłem takiego bólu jak tym razem. Stopy mocno odparzone , napuchnięte i strasznie bolące. Po 50-tym kilometrze, każdy kolejny, zważywszy na ból, był mega wyzwaniem. Dodając na końcu - Czasowo nie poszło po mojej myśli, ale najważniejsze że zadanie wykonane.

Kamil, redakcja Barlinek24 gratuluje Ci tego co zrobiłeś. Pomimo bólu dałeś radę! Jesteś niesamowitym zawodnikiem, który pokonując kolejne kilometry w biegu czy chodzie, myśli tylko jak to przełożyć na pomoc innym.

 

M.Przybylska

 

☆ 3-4 lipca 25h ☆ 3 w jednym, czyli 1- Charytatywnie dla fundacji "Mam marzenie" 2- Debiut na 100km PIESZO 🚶🏻‍♂️ 3-...

Opublikowany przez Kamila Gwoździka Niedziela, 4 lipca 2021

  

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.